رضا عطاران در نمایی از نقش جدیدش

رضا عطاران در نمایی از نقش جدیدش

در این بخش تصویر جدیدی از بازی رضا عطاران را در فیلم مصادره میبینید. مهران احمدی با قرار دادن این فیلم در صفحه اجتماعی اش از آماده شدن آن برای جشنواره فیلم فجر سخن به میان آورده است.

مهران احمدی با انتشار عکسی از رضا عطاران در مصادره از رسیدن این فیلم به دفتر جشنواره خبر داد.

مهران احمدی با انتشار عکسی از رضا عطاران در اولین اثر سینمایی به کارگردانی خودش در صفحه اینستاگرامش نوشت:«مصادره به دفتر جشنواره رسید/ فیلم مهران احمدی با بازی رضا عطاران احتمالا تنها فیلم کمدی جشنواره سی و ششم است/این فیلم طی روزهای آینده در هیئت انتخاب جشنواره فجر به نمایش درمی‌آید.»

رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان، میرطاهر مظلومی، هادی کاظمی، مزدک میرعابدینی،سیامک صفری، میلنا واردانیان، لوسینه گیراگوسیان، آلیسا میلکستیان و مهران احمدی به همراه بازیگران کودک امیر صدرا حقانی و هارمیک سوقومونیان ایفای نقش می کنند.
در خلاصه داستان فیلم مصادره آمده است:«ایران خیلی بزرگه ولی ما هم خیلی بدشانسیم…»

مونتاژ این فیلم سینمایی برعهده سجاد پهلوان‌زاده قرار داشت. نویسندگی و تهیه کنندگی فیلم کمدی «مصادره» را علی فرقانی و محمد حسین قاسمی انجام داده اند.

این فیلم یک کمدی قصه‌گو است که به گفته‌ پهلوان‌زاده، با فضای گرم و کمدی مبتنی بر فیلمنامه خود، هم می‌تواند در جشنواره فیلم فجر قابل توجه باشد و هم فروش خوبی در اکران داشته باشد.

بر این اساس، در روزهای گذشته اکثر فیلم‌های سینمایی کمدی از حضور در جشنواره فیلم فجر انصراف داده‌اند؛ این در حالی است که «مصادره» قصد دارد به عنوان یک فیلم کمدی، جزو متقاضیان رقابت با آثار اجتماعی در این رویداد ملی باشد.

بر این اساس، رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان، میرطاهر مظلومی، هادی کاظمی، مزدک میرعابدینی، سیامک صفری و مهران احمدی به همراه بازیگر کودک امیر صدرا حقانی در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند.

خبر آنلاین

myportal

۲۵ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی