عکس خانوادگی از نیکی کریمی در خارج از کشور

عکس خانوادگی از نیکی کریمی در خارج از کشور

نیکی کریمی همراه با خانواده اش در لندن زندگی میکند و مدام در حال رفت و آمد به ایران است. این هنرپیشه سینما و تلویزیون به تازگی عکس جدیدی در کنار مادرش در صفحه اجتماعی خود قرار داده است.

نیکی کریمی بازیگر و کارگردان سینمای ایران، تصویری از خود و مادرش در فضای مجازی منتشر کرد.

نیکی کریمی (زادهٔ ۱۹ آبان ۱۳۵۰ در تهران) بازیگر و کارگردان ایرانی است.
کریمی با کسب جوایز متعدد از جشنواره‌های گوناگون بین‌المللی یکی از موفق‌ترین هنرمندان سینمای ایران از لحاظ تعداد جوایز جهانی بوده‌است.
در سال ۱۳۷۲ نیکی کریمی موفق به دریافت جایزه صدف نقره‌ای بهترین بازیگر زن از جشنواره بین‌المللی فیلم سن‌سباستین برای فیلم سارا شد.

او در بیست و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر (سال ۱۳۸۱) برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن برای فیلم دیوانه‌ای از قفس پرید و واکنش پنجم شد.
نیکی کریمی تاکنون در جشنواره‌های متعدد داخلی و بین‌المللی فیلم به عنوان داور حضور داشته‌است.
او در سال ۱۳۸۶ (۲۰۰۷) از داوران بخش فیلم کوتاه شصتمین جشنواره فیلم کن فرانسه بود.
همچنین او در زمینه عکاسی و ترجمه کتاب نیز فعالیت داشته‌است

نیکی کریمی بازیگر تئاتر ، تلویزیون و سینمای کشورمان متولد نوزدهم آبان ماه سال ۱۳۵۰ در شهر تهران است. وی به جز بازیگری به کارگردانی هم مشغول می باشد. وی از موفق ترین ستاره های سینمای ایران است و تا به حال جوایز بسیار زیادی از جشنواره های داخلی و خارجی دریافت کرده است.

به دلیل زندگی در لندن  همیشه بین ایران و انگلستان در سفر است. او مجرد است و تا به حال ازدواج نکرده است

نیکی کریمی در پاسخ سوال های خبرنگاران در مورد ازدواجش جواب قانع کننده ای نمی دهد و مشخص است دوست ندارد کسی در زندگی خصوصی و شخصی اش دخالت کند. او در جواب اینکه چرا ازدواج نمی کنید جواب داد که : این سوال ها دور از نزاکت است !

جام نیوز

myportal

۲۵ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی