حمله کاربران در فضای مجازی به زن موتور سوار ایرانی

 

حمله کاربران در فضای مجازی به  زن موتور سوار ایرانی

بهناز شفیعی از زنان موتورسوار مطرح ایرانی است که با حمل مشعل المپیک در سئول با برزبان آوردن کلمات انگلیسی از کشورش طرفدار کرد. اقدام این ورزشکار از سوی کاربران ایرانی مورد توهین و تمسخر واقع شد و وی مورد حمله کاربران در دنیای مجازی قرار گرفت.

بهناز شفیعی موتورسوار زن مطرح ایرانی یکی از کسانی بود که در مراسم حمل مشعل المپیک زمستانی کره جنوبی در سئول پایتخت این کشور مشعل را حمل کرد.

بهناز شفیعی در حالی که به زبان انگلیسی از عشق به ایران با صدای بلند فریاد می زد مشعل المپیک را حمل کرد.

اندکی پس از انتشار فیلم مربوط به دویدن بهناز شفیعی با مشعل المپیک توهین های مجازی در اینستاگرام،توییتر و سایر شبکه های اجتماعی به وی آغاز شد. به جای اینکه این موضوع نزد بسیاری از کاربران افتخار تلقی شودبا رکیک ترین کلمات وی را خطاب قرار دادند تا بار دیگر خشونت مجازی از سوی کاربران ایرانی دیده شود.

اینبار یک ورزشکار زن قربانی حملات توهین آمیز مجازی شده است.

بهناز شفیعی موتور سوار ۲۷ ساله البرزی و شناخته شده ترین چهره های موتورسواری بانوان ایران و جهان  او معتقد است که جای خانم ها تنها در خانه و آشپزخانه نیست و انجام هر کاری از خانم ها بر می آید.بهناز شفیعی موتور سوار

بهناز شفیعی موتور سوار گوناگون

او غیر از موتورسواری ورزش های دیگری از جمله پارکور و نینجوتسو را دنبال می کند. بسیار عاشق سفر است و دوست دارد روزی با موتور به دور دنیا سفر کند. او معتقد است که جای خانم ها تنها در خانه و آشپزخانه نیست و انجام هر کاری از خانم ها بر می آید.

myportal

۲۷ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی