خوانندگی سالار عقیلی در سریال محکومین

خوانندگی سالار عقیلی در سریال محکومین

سالار عقیلی به تازگی خوانندگی در تیتراژ سریال محکومین را برعهده گرفته است. این خواننده محبوب به جمع عوامل این سریال پیوسته است. بد نیست با عوامل تولید کننده و بازیگران این سریال آشنا شوید.

 تصویربرداری سریال «محکومین» به تهیه کنندگی بهروز مفیدسه شنبه با ضبط لوکیشن‌های خارجی به پایان می‌رسد.

جعفر دهقان و امیر کاظمی آخرین بازیگرهایی بودند که به جمع بازیگران این سریال اضافه شدند.

همچنین سالار عقیلی خواننده تیتراژ پایانی «محکومین» با موسیقی مسعود سخاوت دوست شد.

موضوع این سریال اپیزودیک، مجازات جایگزین است و در آن تلاش شده تا در قبال جرم و تخلفات غیرعمد،به جای مجازات زندان، در فضایی دیگر محکومیت مجرم سپری شود.

لیلا زارع بازیگر ثابت این سریال است و در هر اپیزود با توجه به فیلمنامه، بازیگران جدیدی ایفای نقش می‌کنند.
مسعود کرامتی، تینو صالحی، حسین مهری، علی شادمان، محمد حاتمی، مسعود کرامتی، بهادر مالکی،شیدا خلیق، سوگل قلاتیان، افسانه تهرانچی، پریسا راد، مسعود میرطاهری، امین میری،‌ آشا محرابی، سپیده خداوردی،پژمان بازغی، سیروس گرجستانی، ساغی زینتی، آتش تقی‌پور، مریم کاویانی، نیما شاهرخ شاهی، کامران تفتی، نگین معتضدی، بهرام ابراهیمی، حسین محجوب، مریم سعادت ،شبنم قلی‌خانی، ملیکا شریفی نیا،بیژن بنفشه خواه، جعفر دهقان، علیرام نورائی و … نیز در اپیزودهای دیگر این سریال حضور خواهند داشت.

داستان یکی از اپیزودها که «فرزند» نام دارد، روایت فرد دارو فروشی است که در خیابان ناصر خسرو تهران کار می کند.
او (مهرداد ضیایی) بدون اینکه بداند، دارویی تاریخ مصرف گذشته را به فردی می فروشد.
پس از مصرف، فرزند آن مرد دچار تشنج شده است و بدنبال آن پدر بچه از اکبر شکایت می کند و او در دادگاه ضمن اعلام بی اطلاعی از تاریخ مصرف دارو، به جرمش اعتراف می کند و دادگاه او را بخاطر تخلفی که پذیرفته، حکم جایگزین زندان برایش صادر می‌کند.

همچنین قرار است ۲۲ قسمت از سریال اپیزودیک محکومین توسط سیدجمال سید حاتمی و ۸ قسمت دیگر توسط حسین قناعت تولید شود.

مجموعه تلویزیونی «محکومین» به تهیه‌کنندگی بهروز مفید و کارگردانی مشترک سید جمال سید حاتمی و حسین قناعت کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای در دست تولید است.

فارس

myportal

۲۷ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی