اصغر فرهادی و بازیگران فیلم همه می دانند

اصغر فرهادی و بازیگران فیلم همه می دانند

اصغر فرهادی به تازگی ساخت و تولید فیلم همه می دانند را به اتمام رسانده است. وی در کنار پنه لوپه کروز، خاویر باردم و ریکاردو دارین تصویری به ثبت رسانده و در صفحه اجتماعی اش منتشر کرده است.

اصغر فرهادی به همراه پنه لوپه کروز، خاویر باردم و ریکاردو دارین بازیگران فیلم جدیدش «همه می دانند»

اصغر فرهادی (زادهٔ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۵۱ در خمینی‌شهر، اصفهان) کارگردان، فیلم‌نامه‌نویس و تهیه‌کننده فیلم ایرانی است.
وی یکی از موفق‌ترین کارگردانان ایرانی در سطح بین‌المللی است.
در سال ۲۰۱۲ فیلم جدایی نادر از سیمین وی برنده جایزه اسکار بهترین فیلم خارجی‌زبان شد و همزمان نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم‌نامه غیراقتباسی (اورژینال) برای این فیلم شد.

وی همچنین برنده جایزه بهترین فیلم خارجی جایزه گلدن گلوب سال ۲۰۱۲ میلادی به خاطر کارگردانی و نویسندگی فیلم جدایی نادر از سیمین شد. اصغر فرهادی در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶، جایزه بهترین فیلم‌نامه جشنواره فیلم کن،را برای نگارش فیلم‌نامه فیلم فروشنده دریافت کرد. همچنین در اسکار ۲۰۱۷ فیلم فروشنده به نویسندگی و کارگردانی وی توانست جایزه بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان را کسب کند

همه می‌دانند (به اسپانیایی: Todos Lo Saben) و (به انگلیسی: Everybody Knows) فیلمی در ژانر درام روانشناسانه به نویسندگی و کارگردانی اصغر فرهادی است.این فیلم که هشتمین فیلم بلند فرهادی است به زبان اسپانیایی ساخته شده و بازیگرانی همچون خاویر باردم و پنلوپه کروز در آن ایفای نقش می کنند.

بهداشت نیوز

myportal

۲۹ آذر ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی