بازی متفاوت سحر ولدبیگی در نقش جدیدش

بازی متفاوت سحر ولدبیگی در نقش جدیدش

سحر ولد بیگی این بار در برنامه تلویزیونی دورهمی با گریمی متفاوت ظاهر شده است. این هنرمند کمدین در کنار سروش جمشیدی به ایفای نقش میپردازد. گریم جالب سحر ولدبیگی را در این بخش ببینید.

برنامه تلویزیونی «دورهمی» به کارگردانی و اجرای مهران مدیری تا امروز در سه فصل متفاوت با حضور بازیگران مختلف به روی آنتن شبکه نسیم رفته است.

بازی متفاوت سحر ولدبیگی در نقش جدیدش

 

عکس جدید بازیگران

مدیری در فصل اول در کنار محمدنادری، الیکا عبدالرزاقی، مهران رنج بر، شقایق دهقان و امیر مهدی ژوله به اجرای استنداپ کمدی پرداخت و پس از آن در سری‌های بعدی رامین ناصرنصیر، لیلا ایرانی، امیر جنانی، مه لقا باقری و سروش جمشیدی به گروه بازیگری اضافه شدند.

هر چه از برنامه تلویزیونی «دورهمی» می‌گذرد، بازیگران این برنامه به حداقل رسیده و حالا سری سوم این برنامه با ایفای نقش سروش جمشیدی و سحر ولدبیگی به روی آنتن می‌رود.

مهران مدیری چندی پیش در پیامی تصویری از آغاز ضبط این برنامه خبر داد و عنوان کرد:« تلاش کرده ایم سری جدید هم از لحاظ نور و دکور، هم از لحاظ ساختار و هم از لحاظ محتوا از سری های قبلی جذاب‌تر باشد. برنامه هم ریتم تندتری داشته باشد.» وی همچنین نوید حضور مهمانان برجسته تری را در این سری «دورهمی» به مردم داد. همانند دو سری گذشته اول مارکت اسپانسر این برنامه تلویزیونی خواهد بود.

زمان زیادی از پخش برنامه ی دورهمی مهران مدیری نمی گذرد اما از همان ابتدا این برنامه واکنش های بسیاری را در پی داشت!

اگر از اینکه دورهمی یک کپی کامل از برنامه ی پرطرفدار طنز هندی است بگذریم، شوخی و قدرت نمایی مهران مدیری هنگام مصاحبه با مهمانانش در دنیای مجازی سرو صدای زیادی به پا کرده است.

به گزارش سایت ناگهان، با کچل کردن نیما فلاح در سیزدهم فروردین، سیل نظرات و انتقادات کاربران اجتماعی به رفتار مهران مدیری به صفحات اینستاگرام نیما فلاح و سحر ولدبیگی سرازیر شد.

myportal

۱ دی ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی