دستگیری گروهی از مبلغان شیطان پرستی

دستگیری گروهی از مبلغان شیطان پرستی

این روزها فرقه شیطان پرستی در میان برخی جوانان اقدام به تبلیغ به روش های مختلف کرده است که با هوشیاری و ذکاوت ماموران انتظامی در تهران گروهی از این مبلغان دستگیر شده اند. به صحبت ها و هشدارهای رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا  در این رابطه دقت کنید.

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا از دستگیری دو جوانی که با کشیدن علائم شیطان پرستی به دنبال تبلیغ این گروه‌ها بودند، خبر داد.

 سرهنگ اسماعیل افشاری – رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا با اعلام این خبر اظهار کرد: شب گذشته ماموران کلانتری حین گشت زنی در خیابان پیروزی متوجه حرکات مشکوک دو جوان ۲۲ ساله باچهره‌هایی متفاوت شدند که در حال ترسیم اشکال و علائم شیطان پرستی بر روی دیوار بودند.

وی گفت: پس از این اتفاق، سریعاً این افراد دستگیر و در تحقیقات اعلام داشتند از طریق شبکه‌های اجتماعی جذب گروه شیطان‌پرستی شدند و طی فراخوانی که در آن گروه‌ها شده بود، اقدام به این کار کردند.

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا با بیان اینکه در بازدید بدنی از آنان خالکوبی و اشکال شیطان پرستی خاصی مشاهده شد، افزود: بر روی لباس یکی از این افراد نوشته ای با این مضمون درج شده بود  که «من اعتقادی به بشر ندارم».

افشاری با بیان اینکه لازم است افراد و خانواده‌ها هنگام خرید لباس به علائم و نوشته‌های درج شده توجه داشته باشند از تحقیق در خصوص محل توزیع چنین پوشاکی خبر داد و گفت: موضوع تبلیغات این گروه‌ها در شبکه‌های مجازی نیز توسط پلیس فتا پایتخت دست بررسی است که جزییات آن از سوی آن پلیس اعلام خواهد شد

تسنیم

myportal

۱ دی ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی