عوامل فیلم سینمایی خانه کاغذی در پردیس سینمایی کوروش

عوامل فیلم سینمایی خانه کاغذی در پردیس سینمایی کوروش

بازیگران و هنرمندانی که در فیلم سینمایی خانه کاغذی هنرنمایی میکردند در پردیس سینمایی کوروش حضور پیدا کردند. درادامه گزارش تصویری از این اکران مردمی را خواهید دید.

اکران مردمی”خانه کاغذی”با حضور”تینا پاکروان ، شقایق فراهانی و آمین”به همراه رونمایى از کلیپ خانه کاغذى با صداى” آمین” در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

خانه کاغذی (فیلم ۱۳۹۵)

کارگردان مهدی صباغ‌زاده
تهیه‌کننده تینا پاکروان
نویسنده خسرو نقیبی
علی مسعودی‌نیا
بازیگران

پرویز پرستویی
تینا پاکروان
ستاره اسکندری
مهدی پاکدل
علیرضا کمالی
حسین پاکدل
ثریا قاسمی
محسن قاضی‌مرادی
ارد زند
شقایق فراهانی
موسیقی فردین خلعتبری
فیلم‌برداری علیرضا زرین‌دست
تدوین ژینوس پدرام
توزیع‌کننده نیمروز فیلم

خانه کاغذی فیلمی به کارگردانی مهدی صباغ‌زاده و تهیه‌کنندگی تینا پاکروان محصول سال ۱۳۹۵ است.

فیلم خانه کاغذی در سی‌وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر و در بخش رقابتی جلوه‌گاه شرق (پانورامای سینمای آسیا) برای نخستین‌بار به نمایش درآمد.

خلاصه داستان فیلم
داستان این فیلم دربارهٔ پدر و دختر روزنامه‌نگاری است که همپای هم کار می‌کنند و هیچ‌کدام به خاطر دیگری ازدواج نکرده‌اند. دختر در یک نشریه کار می‌کند و پدر هم بعد از مدتی دوباره دست به قلم می‌شود.

خانه کاغذی فیلمی به کارگردانی مهدی صباغ زاده و تهیه کنندگی تینا پاکروان محصول سال ۱۳۹۵ است. داستان این فیلم دربارهٔ پدر و دختر روزنامه نگاری است که همپای هم کار می کنند و هیچ کدام به خاطر دیگری ازدواج نکرده اند. دختر در یک نشریه کار می کند و پدر هم بعد از مدتی دوباره دست به قلم می شود.خانه کاغذی

خانه کاغذی سینما،تئاتر،تلویزیون

با انجام مراحل فنی فیلم سینمایی «خانه کاغذی» ساخته مهدی صباغ زاده آماده نمایش شد.
مهدی صباغ زاده گفت:مراحل فنی فیلم به طور کامل انجام شد و هم اینک آماده نمایش است که برای دریافت پروانه نمایش به وزارت ارشاد ارائه می کنیم .
وی ادامه داد:به عقیده خودم فیلم خوبی ازکار درآمده و امیدوارم در زمان خوبی فیلم دیده شود.
در این فیلم سینمایی پرویز پرستویی، تینا پاکروان، ثریا قاسمی، ستاره اسکندری، مهدی پاکدل، علیرضا کمالی، حسین پاکدل، محسن قاضی مرادی، ارد زند و شقایق فراهانی به ایفای نقش می پردازند.

 

 

 

 

myportal

۱ دی ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی