هافبک آینده‌ دار آبی‌های تهران

هافبک آینده‌ دار آبی‌های تهران

قابلیت های امید نورافکن این روزها از سوی یک سایت مشهور ورزشی مورد تحسین قرار گرفته است. این هافبک جوان استقلالی می تواند یکی از بازیکنان اصلی ایران در جام ملت‌های ۲۰۱۹ شود.

سایت معروف outsideoftheboot، در گزارشی به معرفی ۱۰۰ فوتبالیست زیر ۲۳ سال در جام جهانی ۲۰۱۸ پرداخته که در این لیست نام هافبک آینده‌دار آبی‌های تهران نیز به چشم می‌خورد.

این سایت با معرفی امیدنورافکن به عنوان یکی از بازیکنان خوب استقلال، دارا بودن “تکنیک عالی و قدرت جنگندگی بالا” را از ویژگی‌های او می‌داند و معتقد است تلفیق این دو ویژگی باعث شده او همیشه در مسابقات عملکرد خوبی داشته باشد. مهارت‌های رهبری، نیز از دیگر ویژگی‌های امید جوان استقلال است که این سایت انگلیسی به آن پرداخته و معتقد است این ویژگی در بازیکنان بزرگ و با تجربه دیده می‌شود.

همچنین این سایت، انطباق و تاکتیک پذیری را عاملی می‌داند که نورافکن را از دیگر بازیکنان متمایز می‌کند و باعث شده او بلوغی بیشتر از یک هافبک ۲۰ ساله داشته باشد.

در پایان این گزارش آمده است؛ جام جهانی ۲۰۱۸ برای نورافکن کمی زود است اما او می‌تواند با کسب تجربه بیشتر در بازی‌های باشگاهی، از بازیکنان اصلی ایران در جام ملت‌های ۲۰۱۹ باشد.

برنا

myportal

۱ دی ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی