چهره جالب حامد بهداد در فیلم خودسر

چهره جالب حامد بهداد در فیلم خودسر

حامد بهداد به تازگی در فیلم سینمایی خودسر ایفای نقش کرده است. همانگونه که میبینید وی با گریمی متفاوت در این فیلم حضور پیدا کرده است. در ادامه با داستان این فیلم سینمایی بیشتر آشنا خواهید شد.

حامد بهداد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان تصویری از گریم متفاوتش را در فیلم سینمایی خودسر منتشر کرد. خودسر جدیدترین ساخته کمال تبریزی کارگردان سریال سرزمین کهن است.

فیلم سینمایی خودسر جدیدترین اثر بلند سینمایی کمال تبریزی است که جواد نوروزبیگی تهیه کنندگی آن را برعهده دارد.
خودسر قصه زندگی مردی به نام بهمن را روایت می کند که ناخواسته درگیر مشکلاتی می شود. او به تنهایی توان حل این مشکلات را ندارد.

حامد بهداد برای نخستین بار با فیلم آخر بازی به سینمای ایران معرفی شد و برای آن کاندیدای سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنواره فیلم فجر شد.

پس از ویشکا آسایش، گروه تولید فیلم سینمایی «خودسر» با حامد بهداد، آزاده صمدی، رضا ناجی و رامبد جوان نیز برای حضور در این فیلم به توافق رسیدند.

محمد بحرانی، سیاوش چراغی پور، مرتضی زارع، بهزاد قدیانلو، فرهان معین زاده دیگر بازیگرانی هستند که حضورشان در این فیلم قطعی شده است.

«خودسر» داستان زندگی شخصی به نام «قدرت» است که سودای رسیدن به قدرت را دارد… .دست اندرکاران «خودسر» امیدوارند تا این فیلم را برای نمایش در جشنواره فیلم فجر آماده کنند.

عوامل اصلی این پروژه سینمایی عبارتند از:کارگردان:کمال تبریزی، نویسنده:آیدین سیارسریع، مدیر فیلمبرداری:علی تبریزی، مدیر طراحی:بهزاد آدینه، تدوین:سهراب خسروی، موسیقی:گروه بمرانی، صدابردار و صداگذار:بهمن اردلان، طراح چهره پردازی:عظیم فرامین، طراح لباس:شیده محمودزاده، مسوول جلوه های کامپیوتری:حسن پیله ور، مدیر تولید:پروانه زبان فهم، عکاس:زهرا مصفا، دستیار اول فیلمبردار:محمد ابراهیمیان، دستیار اول کارگردان:مهدی سلیمانی منصور، برنامه ریز:بهمن حسینی، منشی صحنه:شیدا باسمه چی، دستیار تولید:پرویز کاظم لو، مدیر پروژه و برنامه ریز:علیرضا سبزواری و تهیه کننده:جواد نوروزبیگی.

صفحه اجتماعی حامد بهداد

 

myportal

۱ دی ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی