گرامیداشت یاد همسر بنیامین بهادری

گرامیداشت یاد همسر بنیامین بهادری

بنیامین بهادری چهار سال پیش در چنین روزی در یک سانحه تصادف همسرش را از دست داد. وی به یاد همسرش در صفحه اجتماعی خود متن و تصویری از خودش به همراه دخترش بارانا قرار داده است.

 بنیامین بهادری در چهارمین سال درگذشت همسرش، از او یاد کرد.

بنیامین بهادری، خواننده پاپ که این روزها در خارج از کشور به سر می‌برد با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از همسر درگذشته‌اش یاد کرد.

او با انتشار عکسی از خود و دخترش، بارانا نوشت: «بیست و نهم آذر ماه نود و پنج به سمت جنوب تهران!»

وحید بهادری معروف به بنیامین (زادهٔ ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران) آهنگساز، خواننده، هنرپیشه و ترانه‌سرای ایرانی موسیقی پاپ است. وی در دهه «۸۰» یکی از پردرآمدترین خواننده‌های ایران بود.

اولین اثر رسمی بنیامین آلبوم ۸۵ نام داشت. این آلبوم که به صورت اتفاقی توسط تنظیم کنندهٔ آلبوم لو رفت، با ترانه دنیا دیگه مثل تو نداره که با نام خاطره‌ها در آلبوم قرار داشت، شروع می‌شد. شاعر ترانه‌های این آلبوم سید فرید احمدی و تنظیم اثر عهده نیما وارسته بود. این آلبوم شامل ۱۰ قطعه بود که قطعه دختر آفتاب از آن حذف شد.

دومین اثر بنیامین بهادری که پس از کش و قوس‌های فراوان و بعد از بیش از ۱۰ بار به تعویق افتادن بالاخره در ۸ اردیبهشت ۱۳۸۸ منتشر شد. بر طبق روال آلبوم قبلی نام این آلبوم هم ۸۸ گذاشته شد و در همان روزهای اول توجه همگان را به خود جلب کرد. بنیامین ۸۸ در عرض یک هفته توانست به فروش ۵۰۰٬۰۰۰ نسخه‌ای دست پیدا کند که در نوع خود و در ایران که اکثر مخاطبان آهنگ‌ها را از اینترنت دانلود می‌کنند، یک فروش قابل توجه است.

 

صفحه اجتماعی بنیامین بهادری

myportal

۲ دی ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی