عکس جدید از ملکه الیزابت در جشن کریسمس ۲۰۱۷

عکس جدید از ملکه الیزابت در جشن کریسمس 2017

ملکه انگلیس را در این تصویر میبینید وی جشن کریسمس امسال را با قرار دادن این تصویر در صفحه اجتماعی اش گرامیداشته است. در ادامه درباره فعالیت های این بانوی قدرتمند خواهید خواند.

عکسی از ملکه انگلیس در جشن کریسمس منتشر شد.

ملکه انگلیس در این شب از همسرش شاهزاده فیلیپ بابت حمایت‌ها و خوش‌خلقی‌اش در طول سالها قدردانی کرد.

ملکه سلطنتی بریتانیا، کانادا، استرالیا، و نیوزیلند، و رئیس اتحادیه کشورهای همسود است.
او همچنین ملکه ۱۲ کشور است که از زمان جلوس او مستقل شده‌اند: جامائیکا، باربادوس، باهاما، گرنادا، پاپوآ گینه نو، جزایر سلیمان، تووالو، سنت لوسیا، سنت وینسنت و گرنادین‌ها،آنتیگوا و باربودا، بلیز و سنت کیتس و نویس. وی هم‌چنین رئیس عالی کلیسای انگلستان و مدافع ایمان در برخی از کشورهای قلمرویش نیز هست.

پدر الیزابت قرار نبود شاه بشود و این ادوارد بود که پسر بزرگ تر جورج پنجم بود و بعد از فوت پدر، پادشاه انگلستان شد اما عشق و علاقه ادوارد هشتم به والیس سیمپسون که زنی بزرگ تر از خودش و خارج از خانواده سلطنتی بود، باعث شد او خیلی زود بی خیال سلطنت شود و برود دنبال عشق و عاشقی خودش و این چنین چند سال قبل از آغاز جنگ جهانی دوم، پدرش آلبرت که بعدا نام جورج ششم را برای خودش برگزید، پادشاه انگلستان شد و الیزابت هم چون فرزند بزرگ تر بود، گزینه اول به ارث بردن تاج و تخت پدر شد. میراثی که چندان برایش انتظار نکشید و وقتی تنها ۲۶ سالش بود، توانست تاج شاهی را بر سرش بگذارد و آن را تا حالا که نودساله شده، حفظ کند؛ تاجی که خیلی ها معتقدند روی خون مردم دنیا شناور است و البته عده ای هم هستند که فکر می کنند ملکه احتمالا پاک دست ترین انسان دوران است و باید هر روز برای سلامتی اش دعا کرد.

افکار نیوز

myportal

۷ دی ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی