حرفه جدید کامران تفتی

حرفه جدید کامران تفتی

کامران تفتی از هنرمندان سینما و تلویزیون است که این روزها در برنامه وقتشه در شبکه نسیم هنرنمایی میکند. این بازیگر در قالب مجری در این برنامه حضور پیدا خواهد کرد.

فصل جدید برنامه وقتشه با موضوع انتقال مهارت‌های اساسی بهبود سبک زندگی در فضایی شاد و خودمانی در دستور کار تیم برنامه سازی قرار دارد و به زودی از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

فصل جدید برنامه “وقتشه” به زودی از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

این برنامه به تهیه کنندگی ابولفضل صفری و مقداد مومن نژاد و اجرای کامران تفتی با محوریت زندگی بهتر و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در حال ساخت است.

انتقال مهارت‌های اساسی بهبود سبک زندگی در فضایی شاد و خودمانی در دستور کار تیم برنامه سازی قرار دارد.

حضور تماشاچیان، بازی‌های جمعی، کپسول‌های محتوایی شاد و استفاده از فرم‌های بصری و پرفورمنس از جمله بخش‌های پیش بینی شده در برنامه است.

دیگر عوامل “وقتشه” عباس اختری کارگردان، حسین کلهر نویسنده و پویان هدایتی مدیر تولید هستند.

گفتنی است؛ فصل اول برنامه “وقتشه” با اجرای کامران تفتی از ۸ مرداد ماه ساعت ۲۱روی آنتن شبکه نسیم رفت و پخش آن پیش از ماه محرم اتمام رسید.هدف اصلی فصل اول برنامه “وقتشه” ترویج ازدواج آسان بود که در دو موقعیت استودیو و رئالیتی‌شو تولید می‌شود.

بخش رئالیتی شو این برنامه، در هر فصل حدود ۸ نفر وارد خانه‌ی قبل از بخت می‌شدند.
در این خانه که محلی سنتی در جنوب تهران است ، مردان مجرد در آستانه ازدواج با چالش‌هایی رو به رو می‌شدند که این چالش‌ها توسط کارشناسان روانشناسی باسازی و طراحی می‌شد.

در بخش دیگر این برنامه نیز کامران تفتی با زوج‌های موفق سلبریتی،یا زوج‌های اجتماعی موفق درباره عشق، ازدواج و تجربه زندگی مشترک با حفظ حریم شخصی گفت و گو می‌کرد.

میزان

myportal

۸ دی ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی