عکس دیده نشده از مهران مدیری

عکس دیده نشده از مهران مدیری

مهران مدیری در این تصویر با تیپی متفاوت ظاهر شده است. این مجری و کارگردان محبوب طرفداران زیادی در سینما و تلویزیون دارد. وی هم اکنون مجری برنامه دورهمی است که از شبکه نسیم پخش می شود.

عکسی متفاوت از “مهران مدیری” ، هنرمند محبوب سینما و تلویزیون را مشاهده می کنید.

مهران مدیری (زادهٔ ۱۸ فروردین ۱۳۴۶در تهران) کارگردان، هنرپیشه، خواننده، مجری، طراح صحنه و لباس،مجری طرح، صداپیشه و تهیه‌کننده ایرانی است. از جمله مجموعه‌های تلویزیونی که وی در آن‌ها کارگردان و بازیگر بوده می‌توان سریال‌های: ساعت خوش، پاورچین، نقطه‌چین، شب‌های برره، باغ مظفر، مرد هزارچهره، مرد دوهزارچهره، قهوه تلخ، ویلای من، شوخی کردم و در حاشیه را نام برد.

وی در حال حاضر برنامه محبوب دورهمی را روی آنتن دارد.

عکسی متفاوت از این چهره محبوب را مشاهده می کنید.

مهران مدیری در ۱۳۴۶ از والدین اراکی درمیدان بروجردی در سر آسیاب دولاب منطقه ای در جنوب تهران به دنیا آمد. او سه برادر بزرگتر از خودش و دو فرزند به نام های فرهاد و شهرزاد دارد. او کارگردان، بازیگر و خوانندهٔ ایرانی است.

دیپلم است و دانشگاه را نیمه کاره رها کرده است. از جمله مجموعه های تلویزیونی که وی کارگردانی و بازیگری آنها را برعهده داشته می توان از ساعت خوش، پاورچین، نقطه چین، شب های برره، باغ مظفر، مرد هزار چهره، مرد ۲ هزار چهره و قهوه تلخ و قلب یخی و سریال خانگی ویلای من نام برد.

myportal

۸ دی ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی