تازه ترین سلفی سپهر حیدری در روز بارانی

تازه ترین سلفی سپهر حیدری در روز بارانی

در این تصویر سپهر حیدری را میبینید که در تازه ترین تصویر در شبکه اجتماعی خود در کنار همسرش دیده شده است. بد نیست با بیوگرافی وی و همسرش در ادامه این بخش آشنا شوید.

سپهر حیدری و همسرش , تصویر سپهر حیدری مدافع و کاپیتان اسبق پرسپولیس در کنار همسرش را مشاهده می کنید.
حیدری گل قهرمانی پرسپولیس در لیگ ششم را به ثمر رساند.

سپهر حیدری فوتبالیست معروف متولد ۲۹ خرداد ماه سال ۱۳۵۹ در شهر اصفهان میباشد.سپهر حیدری در تیمهای ذوب آهن ،پرسپولیس و مس کرمان سابقه بازی دارد و بازی درخشان وی و همچنین گل قهرمانی
سپهر حیدری در بازی پایانی با سپاهان تا سال های سال در یاد و خاطره پرسپولیسی ها خواهد ماند و در نزد پرسپولیسی ها یک محبوب خواهد ماند.

سپهر حیدری که به عنوان کارشناس فنی بازی پرسپولیس و ذوب آهن به برنامه فوتبال برتر رفته بود، در بین دو نیمه این بازی از سفر خانوادگی اش به بارسلون سخن گفت.
او گفت:«بازی بارسلونا (Barcelona) را از نزدیک و در ورزشگاه دیدیم. همسرم در آن بازی لباس مسی (Lionel Messi) پوشید و به ورزشگاه رفتیم. او قهرمان تکواندوی کشور است اما الان مدرک c مربیگری دارد و خیلی به من کمک می کند. برای مان خیلی جالب بود که در آن بازی بارسا کلی گل زده بود و تماشاگران تشویق می کردند.»
بحث از جایی به بارسلونا رسید که پیمان یوسفی تصمیم گرفت درباره نتیجه بازی همزمان بارسلونا و لوانته (Levante) سخن بگوید

سپهر حیدری بازیکن سابق تیم پرسپولیس و ذوب آهن پس از مدتی که ازدواج خود را اعلام کرده بود با حضور بازیکنان و پیشکسوتان فوتبال مراسم ازدواج خود را جشن گرفت.

در حال حاضر او در کیش کارهای مربوط به آکادمی فوتبالش به نام سرخ‌پوشان سپهر کیش فعالیت می‌کند،مدیرعامل این تیم هم خود او هست و اعضای هیات مدیره آن هم از بزرگان باشگاه پرسپولیس و ذوب آهن هستند،سپهر حیدری در مصاحبه ای با سایت ورزش۳ اعلام کرد رسما از فوتبال خداحافظی کرده است

سپهر حیدری برای همسرش نوشت : خدارو بی نهایت شکر می کنم که قویترین و بامعرفترین تکیه گاه
دنیا را به من هدیه داده تکیه گاهی که در تمام سختیها وشادیها مثل کوه کنارم بوده وسرشار.
از آرامش بوده واون کسی نیست جز تو ای ملکه زیبایی ومهربانی ،همسر پرفکتم ،الماس زندگیم با تمام وجودم تنها
کاری که در قبال خوبیهات می توانم انجام دهم اینه که فریاد.
بزنم از اعماق وجودم دوست دارم

نامه نیوز

myportal

۱۱ دی ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی