مراسم ازدواج دختر سرطانی با مرد مورد علاقه اش

مراسم ازدواج دختر سرطانی با مرد مورد علاقه اش

یک بانوی سی و یک ساله که به سرطان سینه مبتلا شده بود روی تخت بیمارستان با همسر مورد علاقه اش پیمان ازدواج بست و به آخرین آرزویش رسید. در ادامه تصاویری از این جشن ازدواج ببینید.

یک دختر مبتلا به سرطان سینه با برپایی مراسم ازدواجش در بیمارستان و ازدواج با مرد محبوبش به مهمترین و آخرین آرزوی زندگی اش دست یافت. ” هیسر موشر” ۳۱ ساله در تاریخ ۲۳ دسامبر در بیمارستان سنت دیوید فرانسیس در شهر “هارتفورد” ایالت کنتیکت با مرد مورد علاقه اش “دیوید” ازدواج کردو ۱۸ ساعت بعد در اثر سرطان سینه درگذشت.

در اواخر امسال و در تاریخ ۲۳ دسامبر بود که پزشکان سرطان سینه را در این زن تشخیص دادندو دیوید نیز در همان روز به وی پیشنهاد ازدواج داد. ابتدا قرار بود ازدواج این دو در تاریخ ۳۰ دسامبر انجام شوداما با پیشنهاد پزشکان و احتمال مرگ وی این مراسم دو روز زودتر انجام شد.

این زوج در می سال ۲۰۱۵ در یک کلاس رقص باله با یکدیگر آشنا شده بودند. در روز جشن ازدواج،هیسر در حالی که با لباس عروس روی تخت بیمارستان دراز کشیده بود، عهد زناشویی اش را با دیویدبر زبان جاری ساخت. وی ساعاتی بعد و پس از برآورده شدن مهمترین آرزوی زندگی اش، چشم از جهان فرو بست.

 

 

 

myportal

۱۱ دی ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی