الکسیس سانچز سوار بر تراکتور

الکسیس سانچز سوار بر تراکتور

الکسیس سانچس را در این تصویر میبینید که در حاشیه تمرینات سوار بر تراکتور شده است و آن را میراند. دیدار آرسنال برابر با چلسی از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

فرداشب آرسنال اولین شهرآورد سال ۲۰۱۸ خود را برابر چلسی در امیرتیس برگزار خواهد کرد و امیدوار به پیروزی در این دیدار حساس است. به نظر می رسد تمرینات توپچی ها در آستانه این دیدار حساس با روحیه تمام برگزار می شود و بازیکنان آرسنال آماده رویارویی با رقیب همشهری هستند.

در طول تمرینات امروز، الکسیس سانچس، ستاره گلزن آرسنال، پشت تراکتوری که کنار زمین تمرینی تیمش بود نشست و دیگر بازیکنان آرسنال نیز فضای مفرحی را در آستانه دیدار مهم برابر رقیب آبی پوشی لندنی پشت سر گذاشتند.

توپچی ها امیدوارند با پیروزی در این دیدار فاصله خود را با رقبای بالانشین کاهش داده و در نهایت موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل جاری بشوند.

الکسیس الخاندرو سانچز سانچز فوتبالش را از باشگاه کبرلو آغاز کرد و در سال ۲۰۰۶ به تیم اودینزه ایتالیا پیوست و بعد از بازی قرضی در تیم‌های کولو کولو و ریور پلاته پیوست و بعد از یک فصل به اودینزه ملحق شد. او با مبلغ ۲۵ میلیون پوند به بارسلونا پیوست و به گرانترین بازیکن تاریخ شیلی تبدیل شد. وی اولین بازی اش را در دور رفت سوپر کاپ اسپانیا در مقابل رئال مادرید انجام داد. در بازی مصدوم شد و دو هفته بعد در بازی سوپر کاپ اروپا بازگشت. اولین گلش را در اولین بازی اش در لالیگا در مقابل ویارئال به ثمر رساند. در ۱۴ فبریه ۲۰۱۲ اولین گل دوران حرفه‌ای اش را در لیگ قهرمانان اروپا در برد ۳ بر ۱ مقابل لورکوزن به ثمر رساند. در ۲۶ اکتبر ۲۰۱۳ تاریخی‌ترین لحظه وی در بارسلونا رقم خورد جایی که در بازی ال کلاسیکو به ضربه چیپ از پشت محوطه جریمه، گل پیروزی بارسلونا را به ثمر رساند. سانچز در ۵ ژانویه ۲۰۱۴ اولین هتریکش را برای بارسلونا در مقابل الچه به ثمر رساند. الکسیس سانچز در بارسلونا ۱۴۱ بار به میدان رفت و ۴۷ گل برای کاتالان‌ها به ثمر رساند. سانچز در سال ۲۰۱۴ سانچز از بارسلونا راهی شمال لندن و تیم آرسنال شد. او با مبلغ ۳۵ میلیون پوند به دومین بازیکن گران باشگاه آرسنال بعد از مسعوت اوزیل تبدیل شد.

برنا

myportal

۱۵ دی ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی