دواین جانسون در فیلم داد و بیداد

دواین جانسون در فیلم داد و بیداد

دواین جانسون هنرپیشه مشهور و محبوب هالیوودی در نقش جدیدش در فیلم داد و بیداد به خوبی درخشیده است. این فیلم هنوز اکران نشده است و بسیار مهیج و حادثه ای خواهد بود.

جدیدترین تصاویر از فیلم سینمایی “داد و بیداد” به کارگردانی “برد پیتون” منتشر شد. این فیلم اکران بین المللی خود را ۲۰ آوریل ۲۰۱۸ آغاز خواهد کرد.
این فیلم بر اساس یک بازی کامپیوتری با همین نام ساخته شده و ماجرای نابودی یک شهر توسط موجودی غول پیکر را روایت می کند که در این فیلم یک میمون بزرگ است.

“دواین جانسون” بازیگر مطرح و ثروتمند سینمای هالیوود که این روزها فیلم سینمایی “جومانجی ۲” را روی پرده دارد در نقش اصلی این فیلم به نام “دیویس” بازی کرده است.
“جوی مانگلیو”، “دنی اکرمن”، “جک کواد”، “برنی هیل”، “جفری دین مورگان”، “نائومی هریس” و “جک لسلی” از جمله سایر بازیگرانی هستند که در کنار دواین جانسون به ایفای نقش پرداخته اند.

این اثر به تازگی فیلمبرداری خود را به پایان رسانده و وارد مرحله پس از تولید شده است. اکران این فیلم میتواند از دواین جانسون بار دیگر به عنوان ثروتمندترین بازیگر هالیوود رونمایی کند.

دواین جانسون با نام کامل دواین داگلاس جانسون به انگلیسی Dwayne Johnson ملقب به راک در ۲ مه ۱۹۷۲ در هایورد کالیفرنیا متولد شد.

مادرش آتا جانسون و پدرش راکی جانسون کشتی گیر حرفه ای بودند.

او در دانشگاه میامی فوتبال آمریکایی بازی کرد و در یک دوره مسابقات ملی برنده شد و پس از آن مانند برادر و پدرش به یک کشتی‌کج‌ کار حرفه‌ای تبدیل شد.

امروزنامه

myportal

۱۵ دی ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی