زن میلیونر چینی و حمایت از کودکان بی‌سرپرست

زن میلیونر چینی و حمایت از کودکان بی‌سرپرست

زنی که در این تصویر میبینید یک زن میلیونر چینی است که سرپرستی ۱۱۸  کودک بی‌سرپرست را برعهده گرفته است. متاسفانه این روزها وی به بیماری سرطان دچار شده است و نگران این کودکان بی سرپرست پس از مرگش است.

در این جهان کم نیستند زنان و مردان بزرگی که ثروت خود را امانت شمرده و آن را در راه خدمت به همنوعان خود خرج می کنند . چنین انسان هایی زمین را تبدیل به مکانی بهتر برای زیستن می کنند.

“لی لی جوآن ” یکی از این زنان است. این زن ۴۳ ساله که اهل استان ” هبئی” چین است ۲۰ سال از عمرش را صرف خدمت به کودکان بی‌سرپرست کرده است. او به تازگی صد و هجدهمین کودک را برای نگهداری پذیرفته است. او زمانی که ۲۷ سال داشت نخستین بار یک دختر خردسال را که در خیابان برای غذا گدایی می کرد به خانه برد. در میان این تعداد کودک،برخی از کودکان دچار نقص عضو و یا بیماری های جدی بودند که با کمک لی سلامتی خود را به دست آوردند.

اما روزگار امتحان بزرگ دیگری را پیش روی این زن شجاع قرار داده بود. لی در سال ۲۰۱۱ متوجه شد که به بیماری سرطان مبتلاست اما این بیماری نیز نتوانست در انگیزه انسان‌دوستانه او خللی ایجاد کند.
با وجود اینکه هزینه های سرسام آور نگهداری این کودکان و همچنین بیماری سرطان، لی را در شرایط دشوار مالی قرار داده است او همچنان از طرد کودکان خودداری می کند.
لی بیشتر از آنکه نگران وضعیت خود و سلامتی اش باشد نگران ۱۱۸ کودکی است که به او پناه آورده اند.

 

 

myportal

۱۹ دی ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی