اجرای علی زندوکیلی در برج میلاد

اجرای علی زندوکیلی در برج میلاد

علی زندوکیلی به اجرای کنسرتی در جشنواره موسیقی فجر پرداخت. این خواننده محبوب در برج میلاد حضور یافت. در ادامه گزارش تصویری از این کنسرت را خواهید دید.

نخستین شب از سی‌و سومین جشنواره موسیقی فجر با اجرای علی زندوکیلی در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران همراه بود. در واقع کنسرت علی زندوکیلی تنها اجرای جشنواره بود که در برج میلاد برگزار شد.

چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۶ از ساعت ۲۱:۵۰ دقیقه و با ۲۰ دقیقه تاخیر کنسرت علی زندوکیلی آغاز شد.

دعاکن، به سوی تو، عطر خاطره، آهسته آهسته، تو که با من سر یاری نداری، شهرزاده‌ی رویاف فصل زرد، زمستان، جدایی، جانانه، لالایی، آب در آتش، آخرین رویا، سیه موی من، رفتی و بهار شیراز آثاری بود که در این کنسرت اجرا شد.

در ادامه عکس‌هایی از این کنسرت را می‌بینید:

 

علی زند وکیلی (زاده ۱۳۶۵ شیراز) خواننده و نوازنده است. فعالیت‌ هنری خود را از سه سالگی با نواختن تنبک و آواز همراه علی کلک (رشیدی) شروع کرد و در سال ۱۳۷۷ به هنرستان موسیقی شیراز وارد شد و نواختن سنتور و پیانو را آموخت. سال ۱۳۸۱ به هنرستان موسیقی تهران وارد و از همان هنرستان فارغ‌التحصیل شد و در حال حاضر کارشناس موسیقی می‌باشد.
وی به همراه برادر خود، محمد زند وکیلی و میلاد ذبیحی گروهی را تحت عنوان زند بند تأسیس کرد. علاوه بر آن سابقه همکاری با گروه‌های دنگ شو، خموش، طلوع، نغمه کیمیا، شروند و گلبانگ را دارد و کنسرتهایی نیز به همراه این گروه‌ها برگزار کرده است.
از جمله کارهای شاخص وی می‌توان به تیتراژ مجموعه‌های دزد و پلیس، پژمان (آخر قصه) و شاهگوش (علی کلک) و زیر پای مادر اشاره کرد. او در زمستان ۱۳۹۲ آلبومی را تحت عنوان عبور از مه در ژانر سنتی با اشعاری از حافظ، زهرا پناهی، حسین منزوی و وحشی بافقی در ۱۴ قطعه منتشر کرد.علی زند وکیلی در بهمن ۱۳۹۳ در اختتامیه جشنواره فیلم فجر به همراه مهران مدیری آهنگ های ناردونه و رفتی را به صورت زنده اجرا کرد و بسیار از این اجرای او استقبال شد علی زند وکیلی در سی امین جشنواره موسیقی فجر در شیراز در ۲۴ بهمن ماه ۱۳۹۳ به اجرای برنامه پرداخت.

myportal

۲۳ دی ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی