اظهارات بازیگر زن در مورد آتنا محمدی

اظهارات بازیگر زن در مورد آتنا محمدی

باران کوثری هنرمند سینما و تلویزیون در تازه ترین پست اینستاگرامی اش از بی توجهی مسئولین نسبت به فوت آتنا محمدی فوتبالیست تیم ملوان انتقاد کرد.

باران کوثری از بی‌توجهی‌هایی که به درگذشت بازیکن تیم فوتبال ملوان و این رشته ورزشی می‌شود انتقاد کرد.

باران کوثری با انتشار عکسی از آتنا محمدی بازیکن تیم فوتبال بانوان ملوان در اینستاگرام، به بی توجهی هایی که به فوتبال بانوان می شود واکنش نشان داد.

این بازیگر نوشت: «آتنا محمدی دروازه‌بان تیم فوتبال زنان ملوان به دلیل ایست قلبی در بیست و چهار سالگی فوت کرد .
تیم ملوان مدتی‌ است که منحل شده و آتنا آرزوی بازی در تیم ملی رو با خودش برد
. اگر دور از جون همه‌شون برای یه فوتبالیست مرد اتفاقی افتاده بود ، اخبار نمی‌ترکید؟
اگر تیم فوتبال مردان ملوان منحل شده بود ، صدای همه درنمیومد ؟ اهمیت فوتبال بانوان دیگه انکار نشدنی‌یه، هم برای خودشون هم طرفدارانشون ، کاش برای مسئولین هم جدی بشه.»

آتنا محمدی دروازه بان تیم فوتبال بانوان به علت ایست قلبی درگذشت این درگذشت نابهنگام در حالی رقم خورد که آتنا تنها ۲۴ سال سن داشت.

رئیس سازمان لیگ فوتبال بانوان در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما افزود: شنیدیم که امروز آتنا محمدی که گویا دروازه بان فوتبال هم بوده، فوت کرده است برخی از پایگاه های اطلاع رسانی اعلام کرده اند که وی در تیم ملوان انزلی حضور داشته است در صورتی که چنین موضوعی اصلا درست نیست.

ناظمی گفت: همه بازیکنانی که حتی سال های گذشته در لیگ فوتبال حضور داشتند در سازمان لیگ دارای پرونده مالی و پزشکی هستند، طبق اسناد و مدارک موجود این بازیکن به هیچ عنوان قراردادی با ملوانی ها نبسته که مدارکش در فدراسیون به ثبت رسیده باشد، شاید وی به طور غیر رسمی و به عنوان بازیکن آزاد در کنار ملوانی ها تمرین می کرده است.

myportal

۲۷ دی ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی