دستگیری مهدی مظلومی کارگردان سرشناس در مرز آستارا +عکس

دستگیری مهدی مظلومی کارگردان سرشناس در مرز آستارا +عکس

مهدی مظلومی,دستگیری مهدی مظلومی,دستگیری کارگردان سرشناس

دستگیری مهدی مظلومی کارگردان سرشناس در مرز زمینی آستارا دلیل بر آن شد که کارنامه وی را به طور مختصر بررسی و به بررسی شرایط وی در زمان حضور در شبکه جم بپردازیم . مهدی مظلومی کارگردان و فیلم نامه نویس مطرح سینمای کشور است که از رشته نمایشنامه نویسی فارغ التحصیل شده است . وی که تجربه زیادی در کشور دارد و کارهای موفقی نیز در کارنامه اش دیده می شود چند سال پیش کشور را با رویای رسیدن به موفقیت و پیشرفت در حرفه فیلم سازی ترک کرده بود و به شبکه جم در کشور ترکیه پیوسته بود چند روز پیش که سعی در ورود به کشور را داشت ، در مرز آستارا دستگیر شد . گفته می شود، دستگیری مهدی مظلومی خیلی به طول نیانجامید و وی با قرار وثیقه ۲۰۰ میلیونی آزاد و اجازه ورود به کشور را پیدا کرد.

کارگردان و فیلمنامه نویس ایرانی سه سال پیش با رویای پیشرفت در عرصه کاری‌اش از ایران رفت و در ترکیه به شبکه جم پیوست، چندی پیش به ایران بازگشت و حالا با قرار وثیقه اجازه ورود به کشور پیدا کرده است. مهدی مظلومی برخی از بازیگران زن و مرد ایرانی را نیز با وعده های پوچ خود فریب داده و به این شبکه ضد فرهنگی کشانده بود.

مهدی مظلومی,دستگیری مهدی مظلومی,دستگیری کارگردان سرشناس

دستگیری مهدی مظلومی

گفته می شود او که ماها قبل با ابراز ندامت گفته بود دلم برای کار در تلویزیون ایران تنگ شده است، حالا پانزده روز است که از مرز آستارا به ایران بازگشت و هنگام ورود بازداشت شد. وی سابقا با انتشار ویدئویی از استقبال صورت گرفته از اکران فیلم سینمایی  «سه بیگانه» که به کارگردانی او و پیش از ترک از ایران ساخته شده، نوشت: مراسم افتتاحیه فیلم سه بیگانه، خدا میدونه چقدر دوست داشتم الان ایران بودم، توی همین مدت کم فهمیدم که چقدر عاشق ایرانم، جام خالیه، خدارو چه دیدین یهو دیدین خودم پرش کردم.

او پس از ترک ایران و حضور در شبکه جم روابط نزدیکی با سعید کریمیان داشت

مهدی مظلومی (متولد ۱۳۵۱ در تهران) کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس سینمای ایران است.

وی فارغ التحصیل رشته نمایشنامه‌نویسی و دارای مدرک کارگردانی فیلم از مرکز آموزش فیلمسازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

آغاز جدی فعالیت هنری او را می‌توان سال ۱۳۷۳ دانست. وی از آن سال در مجموعه‌های زیادی به عنوان طراح، کارگردان، نویسنده و تدوین‌گر حضور داشته است. مظلومی از سال ۱۳۷۳ با تدوین و کارگردانی تلویزیونی مجموعه‌هایی همچون ساعت خوش ، این چند نفر ، زیر آسمان شهر ، جنگ ۷۷، ماه عسل و … کار خود را آغاز کرد.

سپس به طراحی و کارگردانی مجموعه های طنز پرداخت.

همچنین نگارش فیلمنامه‌های ماموریت تهران، گلسا، ستاره دنباله‌دار، یه شام خوب، ساخت ایران و … را نیز بر عهده داشته است.

هنوز هیچ ارگان رسمی خبر دستگیری مهدی مظلومی را تایید نکرده است.

myportal

۱۲ بهمن ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی