حرفهای جنجالی عبدالله روا درباره سردار آزمون + فیلم

حرفهای جنجالی عبدالله روا درباره سردار آزمون + فیلم

حرفهای جنجالی عبدالله رو,عبدالله رو,سردار آزمون

در این مطلب به بررسی حرفهای جنجالی عبدالله روا درباره سردار آزمون و حواشی مربوط به آن خواهیم پرداخت عبدالله روا مجری برنامه ورزشی ویدیو چک می باشد . این برنامه توسط شبکه ورزش روی آنتن می رود . عبدالله روا در بخشی از برنامه خود صحبت های عجیبی را درباره سردار آزمون به زبان آورد که جنجال زیادی در فضای مجازی به وجود آورد . البته این صحبت ها به مذاقه سردار آزمون خوش نیامد و به این اتفاق واکنش نشان داد و این مجری و برنامه ویدیو چک را تهدید به شکایت کرد . در ادامه می توانید فیلمی که نشان دهنده حرفهای جنجالی عبدالله روا درباره سردار آزمون و از برنامه ویدیو چک پخش شده است را دانلود کنید .

برای دانلود این فیلم روی لینک زیر کلیک کنید :

|| دانلود فیلم ||

حرفهای جنجالی عبدالله روا درباره سردار آزمون :

سردار آزمون، مهاجم تیم ملی ایران از برنامه ویدئو چک که از شبکه ورزش پخش می شود شکایت کرد. آزمون که این روزها در اردوی روبین کازان حضور دارد در این باره اظهار داشت: در این برنامه به من توهین شد و من هم از حقم نمی گذرم و از ویدئو چک شکایت مى کنم. امیدوارم برنامه هاى ورزشی رسانه ملى با دقت بیشتری تهیه شوند تا اینقدر راحت به ورزشکاران رشته های مختلف توهین نشود.

برنامه تلویزیونی ویدیو چک که از شبکه ورزش پخش می‌شود به دلیل صحبت‌های چند روز قبل مجری خود علیه مهاجم تیم ملی کشورمان جنجال‌ساز شد.

عبدالله روا ، مجری برنامه ویدیو چک در بخشی از این برنامه صحبت‌هایی علیه سردار آزمون، مهاجم تیم ملی کشورمان مطرح کرد که با شکایت وی روبرو شد.

در صحبت‌های روا اشاره‌های غیر مستقیمی به استفاده مهاجم کشورمان از موارد مخدر شده بود و مجری برنامه، سردار آزمون را به استفاده از این موارد متهم کرده بود.

مهاجم کشورمان از این برنامه و مجری آن شکایت کرده است و قرار است آن را پیگیری کند.

 

myportal

۱۲ بهمن ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی