سایت ثبت نام اسکان نوروزی فرهنگیان نوروز ۹۷ مهلت رزرو و ظرفیت

سایت ثبت نام اسکان نوروزی فرهنگیان نوروز ۹۷ مهلت رزرو و ظرفیت

سایت ثبت نام اسکان نوروزی فرهنگیان نوروز 97

در آخرین اطلاعیه ای که به دست ما رسیده است، ثبت نام اسکان نوروزی فرهنگیان در مراکز اقامتی آغاز گردیده است و فرهنگیان می توانند با ورود به سامانه ثبت نام اسکان نوروزی فرهنگیان نسبت به رزرو اینترنتی مراکز اقامتی و رفاهی اقدام کنند. مهلت ثبت نام اسکان نوروزی فرهنگیان نوروز ۹۷ تا تاریخ ۲۳ اسفند ماه می باشد. همچنین فرهنگیان می توانند با مراجعه حضوری در پایگاه های اسکان فرهنگیان نیز نسبت به ثبت نام و رزرو اقدام نمایند.

سامانه اسکان فرهنگیان به نشانی eskan.medu.ir با توجه به استان و شهر مورد نظر خود ثبت نام را انجام دهید. فرهنگیان از تاریخ ۲۸ اسفندماه سال ۹۶ تا ۱۲ فروردین ۹۷ می‌توانند در محل های انتخاب شده استقرار نمایند.

اطلاعیه رزرو مدارس در تعطیلات نوروز ۹۷

رزرو مدارس برای نوروز ۹۷ از تاریخ ۴ اسفند ۹۶ ساعت ۱۴:۰۰ آغاز و در تاریخ ۲۳ اسفند ۹۶ ساعت ۲۳:۵۹ به پایان خواهد رسید لازم به ذکر است این ظرفیت فقط ظرفیت رزرو اینترنتی را شامل می شود و فرهنگیان محترم در بازه زمانی ۲۸ اسفند لغایت ۱۲ فروردین می توانند با مراجعه حضوری در پایگاه های اسکان فرهنگیان در استانها از ظرفیت پذیرش حضوری نیز استفاده نمایند

گودرز كریمی فر مدیر كل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی معاونین توسعه مدیریت و پشتیبانی و روسای تعاون استان گلستان در شهرستان گنبدکاوس با اشاره به آمادگی وزارت متبوع برای ارائه خدمات كیفی ستادهای اسكان نوروزی به فرهنگیان گفت: در نوروز ۹۷ با پیش بینی ۷۰۷ پایگاه پذیرش ، ۳۴۵ مرکز آموزشی رفاهی و ۱۰۰ هزار كلاس درس در سطح كشور، خدمات مطلوب تری به فرهنگیان ارائه می شود.

اسکان نوروزی فرهنگیان

آدرس سامانه نیما

محمد امین اکرمی

۵ اسفند ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی