جزئیات علت و زمان مرگ سری دیوی بازیگر هندی و ملکه زیبایی

جزئیات زمان و علت مرگ سری دیوی بازیگر هندی و ملکه زیبایی

مرگ سری دیوی,جزئیات مرگ سری دیوی,علت مرگ سری دیوی بازیگر

سری دیوی که یکی از بازیگران زن هندی پرطرفدار و معروف است، در سن ۵۴ سالگی دار فانی را وداع گفت. سری دیوی متولد ۱۹۶۳ در کشور هند می باشد و در یک برهه از زمان جزو محبوب ترین بازیگران زن بود. البته گفته می شود او در خارج از دنیای سینما، مغرور نیز بوده است. سری دیوی در سال ۱۹۹۷ از بازیگری کناره گیری کرد و ۱۵ سال بعد با فیلم اینگلیش وینگلیش دوباره به سینما بازگشت.

دلیل مرگ سری دیوی بازیگر هندی

اعلام شده است که او به دلیل حمله قلبی در سن ۵۴ سالگی درگذشت. او دارای دو فرزند بوده است و یک بار ازدواج و طلاق گرفته و مجدداً با همسر دوم خود ازدواج کرده است. جالب است بدانید به او لقب ملکه ی زیبایی را داده بودند. در میان زنان دارای قدی نسبتا بلند بوده و ۱۷۰ سانتی متر بوده است.

مرگ سری دیوی,جزئیات مرگ سری دیوی,علت مرگ سری دیوی بازیگر

مرگ ناگهانی سری دیوی، سینمای بالیوود را شوکه کرده است. او در زمان فوت خود، در شهر دبی ساکن بوده است. معروف ترین فیلم های سری دیوی «چلباز» و «ملکه مارها» می باشند.

بیوگرافی کامل سری دیوی بازیگر زن

سری دیوی با نام اصلی شری امی یانگر بازیگری را در سن چهار سالگی آغاز کرد. اما برای ورودش به سینما با یک مشکل اساسی رو به رو بود و آن هم لهجه خاص تامیلی اش و مشکلش در صحبت کردن به زبان هندی بود و همین باعث شده بود که خیلی ها در ابتدای ورودش حضور او را چندان جدی نگیرند . اما او با هوش و استعدادی که داشت خیلی زود به زبان هندی مسلط شد و توانست به مدت دو دهه ملکه بی رقیب سینمای هندوستان باقی بماند.

مرگ سری دیوی,جزئیات مرگ سری دیوی,علت مرگ سری دیوی بازیگر

او در صدها فیلم به ایفای نقش پرداخت و در دوره‌ های زمانی خویش جزو برترین بازیگران زن بود. وی که پس از ازدواج سالها سینما را کنار گذاشت، در سال ۲۰۱۲ با فیلم کمدی « اینگلیش وینگلیش » یا «کابوی ها و سرخپوست ها» در کسوت زنی میانسال و سنتی که باید برای زندگی در آمریکا زبان انگلیسی یاد بگیرد و با فرهنگ آنها کنار بیاید، دوباره به بازیگری روی آورد. فیلمی که با استقبال مردم و منتقدان سینمای هند روبه رو شد و برای سری دیوی نامزدی جوایز متعددی را به همراه آورد.

ازدواج و فرزندان سری دیوی / زندگی شخصی وی

سری دیوی در ۲۰ سالگی با میتون چاکرا بورتی ؛ بازیگر مشهور بالیوود و نقش مقابل خود ازدواج کرد. آن دو یک سال و نیم بعد بنا به دلایلی از هم جدا شدند. وی سرانجام در ژوئن سال ۱۹۹۶ با “بونی کاپور” ؛تهیه کننده، کارگردان و بیزینس من (برادر آنیل کاپور) ازدواج کرد.سری دیوی دو دختر به نامهای جانوی و کوشی دارد. (در برخی منابع یک دختر و یک پسر ذکر شده است) راج کاپور ، ریشی کاپور، آنیل کاپور ، سانجی کاپور ، کاریشما کاپور ، کارینا کاپور که همگی هنرپیشه بوده یا هستند از اعضای خانواده و بستگان او می باشند . وی علاوه بر بازیگری به تهیه کنندگی و تبلیغات جواهر و مواد غذایی نیز مشغول است.

جزئیات مرگ سری دیوی

محمد امین اکرمی

۶ اسفند ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی