حیوان سال ۹۷ / سال ۱۳۹۷ سال چه حیوانی است ؟

حیوان سال ۹۷ / اسم حیوان سال ۱۳۹۷ چیست ؟

حیوان سال 97,اسم حیوان سال 97,سال 97 چه حیوانی است

سال ۹۷ نیز همانند هر سال دیگری با نماد یک حیوان شناخته می شود و خصوصیات این حیوان را به کسانی که یا این ویژگی ها چشم به جهان گشوده اند، نسبت می دهند. سال ۹۷ سال سگ است و امیدواریم سال ۱۳۹۷ پر از موفقیت و امید برای همه جهانیان باشد. خصوصیات متولدین حیوان سال ۹۷ را می توانید در ادامه مطالعه کنید.

” ویژگی های متولدین حیوان سال ۹۷ / سگ ” :

سگ حیوانی باوفا و دوست انسان است و او را بخوبی درک و اطاعت میکند.چینی ها سگ را حیوانی فرخنده و مبارک می دانند و بر این باورند اگر سگی وارد خانه ی کسی شود و صاحبخانه او را بپذیرد.افراد خانواده او اگر در سال سگ متولد شوند دارای شخصیتی راستگو ، پر تلاش ،باجرات ، باهوش و دلسوز خواهند بود.

حیوان سال 97,اسم حیوان سال 97,سال 97 چه حیوانی است

سگ موجودی غیر اجتماعی است و از هر نوع شلوغی گریزان است او در روابط عاشقانه بی احساس به نظر میرسد اما این چنین نیست سگ میتواند اعتماد دیگران را به خود جلب کند ؛ او همیشه نهایت تلاش خود را برای دیگران می کند و در فداکاری تا مرز فدا شدن پیش میرود. اغلب افراد به او احترام گذاشته و برایشان دارای ارزش میباشد.

علایق متولدین سال سگ :

رنگ: فیروزه ای

حیوان: سگ یا گوسفند

جواهر تولد: یاقوت

عددشانس: ۹

گل: همیشه بهار

درخت : گیلاس

آلت موسیقی: گیتار

شعار این حیوان : من نگران هستم

افراد و مشاهیر متولد سال سگ :

برتولت برشت، لنین، ولتر، سقراط، مولیر، و لئون بلوم ، مارسل پروست، یوری گاگارین، فیدو، گی دوماپاسان و لویی شانزدهم ، شونبرگ ، وینستون چرچیل ، ال جلسون ، جرج جرشوین ، مایکل جکسون ، سقراط.

شغل های مناسب متولد سال سگ :

عضو فعال اتحادیه، کارخانه دار، سر کارگر، منتقد، معلم یا مربی، نویسنده، فیلسوف، متفکر، معلم اخلاق، قاضی، پزشک، محقق، دانشمند، سیاستمداری واقع بین و بی طرف، جاسوس.

اسم حیوان سال ۹۷

محمد امین اکرمی

۶ اسفند ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی