ماجرای توهین محسن افشانی به امیر تتلو در استوری اینستاگرامش

ماجرای توهین محسن افشانی به امیر تتلو در استوری اینستاگرامش

ماجرای توهین محسن افشانی به امیر تتلو,توهین اینستاگرامی محسن افشانی به تتلو,استوری محسن افشانی خطاب به تتلو

محسن افشانی که در واکنش به حرف های امیر تتلو در رابطه با منتشر نکردن عکس های شخصی خود و همسرش و چشم نخوردن و جدا نشدن آنها، واکنش بسیار بد و تندی را از خود نشان داد. محسن افشانی در پیج اینستاگرام خود یک استوری در این رابطه گذاشت و با اموجی های زشت و ناپسند نسبت به توهین و تحقیر امیرتتلو اقدام کرد.

واکنش محسن افشانی به امیرتتلو در استوری خود نوشت که متوجه شدم چند روزپیش آقای امیر حسین مقصود لو به خودش اجازه داد که در مورد نوع سلیقه رفتاری بنده در اجتماع دخالت کنه و نظر بده. در ادامه با ۳ شماره به اصطلاح حد و مرزی برای تتلو روشن کرد :

۱ . من موزیکات و صداتو دوست دارم.

۲ . کسی از تو توقع نداره در مورد هر موضوعی نظر بدی

۳ .  فرق منو تو اینه : تو یه موزیسین غیر  مجاز منشوری هستی ؛ و من یک بازیگر مجاز منشوری بودم . . .

ماجرای توهین محسن افشانی به امیر تتلو,توهین اینستاگرامی محسن افشانی به تتلو,استوری محسن افشانی خطاب به تتلو

محسن افشانی در جملات آخر فقط به تخریب و توهین تتلو پرداخت و نوشت : فقط میخواستم با یک جمله بگم هنرمند متوهم . . . نخور ؛ چون واسه سلامتیت ضرر داره ! گفتم شاید برات سو تفاهم بشه و منظورمو متوجه نشی، پس تو رو به حال خودت میزارم ؛ هرچی خواستی . . . بخور!

این حجم از غیر حرفه ای بودن و هر طور دلم میخواهد رفتار می کنم ها از کجا می آیند ؟ کسی نیست به آقای افشانی بگوید اگر تتلو حرفی زد، حرف بدی نبود و در جمله آخر خودش هم سلامتی برای شما و همسرت خواستار بود اما شما چه کردی؟ جمله آخر شما را هم دیدیم!

واقعاً این ها صحبت های یک بازیگر و به اصطلاح هنرمند کشورمان است که در مقابل حرف های نه چندان تند و زشت شخصی از خود نشان داد. بهتر است واقعاً کمی از بازیگران و هنرمندان قدیمی کشور یاد بگیریم و آنها را سرلوحه خود قرار دهیم و اینگونه ارزش خود را پایین نیاوریم!

ماجرای توهین اینستاگرامی محسن افشانی به امیرتتلو

محمد امین اکرمی

۱۰ اسفند ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی