جزئیات توزیع سبد کالا اسفند ۹۶ / یازده میلیون مشمول دریافت

جزئیات توزیع سبد کالا اسفند ۹۶ / یازده میلیون مشمول دریافت

جزئیات توزیع سبد کالا اسفند 96,توزیع سبد کالا اسفند 96,مشمولان دریافت سبد کالا اسفند 96

در نیمه دوم اسفند ماه ۹۶ طبق گفته وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی، آقای علی ربیعی مشمولان دریافت سبد کالا ۹۶ یازده میلیون خانوار هستند. مشمولان شامل نیازمندان، افراد تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی و همچنین ۸۰۰ هزار نفر از نیازمندانی که خود دولت شناسایی کرده است، می باشند.

قبل از این سرپرست دفتر حمایتی و توانمندسازی وزارت رفاه، مریم‌السادات میرمالک ثانی گفته بود: کارت یارانه سرپرست خانوارها شارژ می‌شود این افراد می‌توانند به فروشگاه‌ها طرف قرارداد ما که در تهران ۹ فروشگاه انتخاب شده در قالب رفاه، شهروند، اتکا و … مراجعه و کالاهای خود را خریداری کنند. افراد در خرید کالا آزادی عمل دارند اما باید به این فروشگاه‌های طرف قرارداد مراجعه کنند.

وی گفته بود: مشمولان دریافت سبد کالا بدانند اینگونه نیست که چنانچه کالای خود را خریداری نکنند پولشان در کارت اعتبار سوخت می‌شود بلکه تا دریافت سبد بعدی می‌تواند در حساب آنها بماند.

میرمالک ثانی در مورد نحوه دریافت این سبد توضیح داده بود که افراد مشمول به بهزیستی و کمیته امداد مراجعه کنند و اگر شرایط را داشته باشند، می‌توانند تحت پوشش این نهادها قرار گرفته و سبد را بگیرند؛ البته افرادی که مستمری‌بگیر این نهادها نیستند و فقط یک مورد خدمت دریافت کرده‌اند هم می‌توانند، سبد کالا بگیرند.

جزئیات توزیع سبد کالا اسفند ۹۶

محمد امین اکرمی

۱۱ اسفند ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی