علت پخش نشدن دورهمی با حضور کتایون ریاحی / مشکل پوشش ؟

علت پخش نشدن دورهمی با حضور کتایون ریاحی

علت پخش نشدن دورهمی با حضور کتایون ریاحی

برنامه دورهمی که قرار بود پنجشنبه شب ۱۷ اسفند ماه ۹۶ از شبکه نسیم با حضور میهمانان کتایون ریاحی و حامد همایون بر روی آنتن برود، پخش نشد. دلیل پخش نشدن برنامه دورهمی با حضور کتایون ریاحی هنوز به صورت رسمی مشخص نشده است و به جای پخش این برنامه، برنامه دورهمی با حضور پژمان جمشیدی مجدداً بازپخش گردید.

واکنش کتایون ریاحی به پخش نشدن برنامه دورهمی

به دنبال پخش نشدن این برنامه از شبکه نسیم، کتایون ریاحی علت این موضوع را ایراد برخی از مسئولان پخش شبکه نسیم از پوشش خود در این برنامه عنوان کرد و با انتشار پیامی در صفحه شخصی‌اش نوشت: «اینجانب کتایون ریاحی از طریق این پیام مکتوب رسما به شما اعلام می‌دارم به هیچ عنوان به پخش قسمت مربوط به خود در برنامه دورهمی در ساعاتِ بازپخش و تکرارِ این برنامه از شبکه نسیم صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران رضایت نداشته و در صورت پخش، شکایت خود را از طریق مراجع ذی‌صلاح و قانون پیگیری خواهم کرد.

علت پخش نشدن دورهمی با حضور کتایون ریاحی

مگر این که در ساعت عُرف و معمولِ برنامه، همچون روالِ همیشگی، پخش و در ساعاتِ مقرر تکرار، بازپخش شود؛ لذا با توجه به عدم پاسخگویی آقایان مسئول در این برنامه از جمله تهیه‌کننده، کارگردان، مجری و مدیر شبکه و با توجه به شرایط دشوار شخص بنده در زمان حضور و ضبط برنامه و با در نظر گرفتن مناسبتِ مبارک این روز و نیتِ خیر اینجانب نسبت به هموطنانم، هرگونه اعمالِ نظر و انجامِ امری غیر از این خواسته به حق، به منزله حقنه اجحاف به میهمان برنامه تلقی خواهد شد و من سکوت نخواهم کرد.
امید است بیش از این‌ها شاهد رفتار حرفه‌ای در برنامه‌ای با این میزان مخاطب باشیم. رسانه ملی جای آزمون و خطای مدیریت نیست… صدای یک ملت است. نبرید از بُن، نفس‌ها را…»

آیا پوشش کتایون ریاحی مشکل داشت؟

علت پخش نشدن دورهمی با حضور کتایون ریاحی

او همچنین با انتشار تصاویری از حضور خود در برنامه «دورهمی» نوشت که مسئولان پخش و ناظران سازمان باید به یک ملت پاسخگو باشند که کجای این پوشش دارای مشکل است؟
در ادامه این حواشی، کانال رسمی برنامه «دورهمی» صبح امروز اعلام کرد که این قسمت از برنامه با حضور کتایون ریاحی جمعه شب (۱۸ اسفند) از شبکه نسیم پخش میشود، اما دقایقی بعد اعلام کرد که «با عرض پوزش به علت تغییر در کنداکتور برنامه دورهمی، ویژه برنامه روز زن با حضور سرکار خانم کتایون ریاحی و خواننده محبوب کشورمان حامد همایون به روز‌های آینده موکول خواهد شد.»

علت پخش نشدن دورهمی با حضور کتایون ریاحی

محمد امین اکرمی

۱۹ اسفند ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی