آخرین جزئیات پرونده تخلف مالی در تیم ملی فوتبال چند صد میلیون

آخرین جزئیات پرونده تخلف مالی در تیم ملی فوتبال

آخرین جزئیات پرونده تخلف مالی در تیم ملی فوتبال چند صد میلیون

پرونده تخلف مالی تیم ملی فوتبال که اخیراً با احضار افشین پیروانی، مدیر اسبق تیم ملی و در دوران حضور او اتفاق افتاده بود، بار دیگر به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احضار شد و توضیحاتی را ارائه کرد. لازم به ذکر است که افشین پیروانی گفته است به عنوان یک مطلع در این پرونده احضار شده است.

جزییاتی که نشان می‌دهد ۴ نفر از اعضای نامدار تیم ملی فوتبال ایران درگیر این پرونده تخلف مالی هستند و هر ۴ نفر از اسپانسر فدراسیون فوتبال مبالغ چند میلیون تومانی را خارج از قرارداد برای ارائه برخی خدمات عادی، دریافت کرده‌اند.

تاکنون سه نفر از این افراد در زمان‌های مختلف به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال احضار شده‌اند و درباره جزییات انجام این تخلف مالی چند صد میلیون تومانی توضیحاتی را ارائه کرده‌اند. سایر افراد درگیر و مرتبط با پرونده نیز بزودی احضار خواهند شد.
به نظر می‌رسد فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق که از حدود یک سال پیش در جریان این پرونده بوده، تاکنون به هر دلیلی نخواسته یا نتوانسته در این پرونده به جمع‌بندی برسد.
امید است که مسئولان فوتبال در راه مبارزه با تخلف و فساد مالی در فوتبال بدون درنظر گرفتن جایگاه افراد با متخلفان برخورد کنند تا یک بار برای همیشه موضوع فساد مالی در فوتبال به صورت ریشه‌ای پیگیری و حل شود.

آخرین جزئیات پرونده تخلف مالی در تیم ملی فوتبال

محمد امین اکرمی

۲۴ اسفند ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی