قیمت مزدا ۳ مدل ۹۷ بهمن موتور تیپ ۴ فول و نیمه فول جدید

قیمت مزدا ۳ مدل ۹۷ بهمن موتور تیپ ۴ فول و نیمه فول جدید

قیمت مزدا 3,قیمت مزدا 3 مدل 97,قیمت مزدا 3 جدید

قیمت مزدا ۳ مدل ۹۷ این خودروی پر فروش و پرطرفدار که متاسفانه با طراحی سال ۲۰۱۰ عرضه می شود، از سوی خودروسازی بهمن اعلام گردید. قیمت مزدا ۳ در دو مدل فول و نیمه فول متفاوت است و آپشن های آنها با هم فرق می کند.

تفاوت مدل فول و نیمه فول ، تفاوت در سیستم مولتی‌مدیا و دوربین دنده عقب به همراه نصب مانیتورهای صندلی عقب خودرو است که باعث تفاوت قیمتی در دو نوع موجود برای فروش شده است و تفاوت فنی یا خاصی بین این دو مدل وجود نداشته و مشتریان طبق سلیقه خود می‌توانند هر کدام از خودروها را سفارش دهند و با مدل۹۷ تحویل بگیرند.

قیمت مزدا ۳ مدل ۹۷

قیمت مزدا ۳ تیپ ۴ مدل ۹۷ فول : ۱۲۸/۷۵۰/۰۰۰

قیمت مزدا ۳ تیپ ۴ مدل ۹۷ نیمه فول : ۱۲۵/۴۶۰/۰۰۰

طبق اطلاعیه صادرشده توسط گروه خودروسازی بهمن، قیمت مزدا ۳ مدل فول ۱۲۸میلیون و ۷۵۰هزار تومان و همچنین قیمت مدل نیمه فول این خودرو ۱۲۵میلیون و ۴۶۰هزار تومان خواهدبود. البته طبق شرایط اعلام‌شده مزدا ۳ با مدل۹۷ تیپ۴ بوده و تیپ های قدیمی این‌خودرو ارائه نخواهد شد.

از ویژگی‌های دیگر این خودرو می‌توان به سیستم ترمز ضد قفل (ABS+EBD)، انتخاب تعویض دنده‌دستی یا اتوماتیک توسط راننده، حداکثر گشتاور ۴۰۰۰ @ ۱۸۷N.m rpm، حداکثر قدرت ۱۱۰kw(147.4 hp) @ 6500 rpm، حجم موتور ۲۰۰۰ سی‌سی، استاندارد آلایندگی Euro IV و سیستم ترمز دیسکی خنک شونده اشاره کرد.

قیمت مزدا ۳ مدل ۹۷

لیست قیمت هایما

محمد امین اکرمی

۲۵ اسفند ۱۳۹۶

مطالب پیشنهادی