بیوگرافی و عکس های نگین میرزایی بازیگر جم در پایتخت ۵

بیوگرافی و عکس های نگین میرزایی بازیگر جم در پایتخت ۵

نگین میرزایی,بیوگرافی نگین میرزایی,عکس های نگین میرزایی

یکی دیگر از جنجال های سریال پایتخت ۵ حضور نگین میرزایی به عنوان بازیگر مهمان در این سریال بود. جالب است که در سری فصل های قبل سریال پایتخت، این همه حاشیه نبود اما این روزها حاشیه خریدار زیادی دارد!

در رابطه با خانم نگین میرزایی باید بگوییم عده ای اذعان کرده اند که ایشان منشی مدیر سابق شبکه جم Gem یعنی سعید کریمیان هستند، که اینطور نیست و در ادامه این موضوع را نیز دقیق تر بررسی می کنیم.

برخی خبرگزاری ها نیز گفته اند برخلاف ادعای نگین میرزایی در سریال پایتخت ۵ ، او یک ایرانی بوده و ترک نیست. چراکه او در سریال گفت من ارمنی هستم. از نظر تلویزیون حضور زن غیر ایرانی بدون حجاب مانعی ندارد و احتمالا به همین دلیل این وارونگی حقیقت ایجاد شده است.

نگین میرزایی,بیوگرافی نگین میرزایی,عکس های نگین میرزایی

عکس های نگین میرزایی بازیگر سریال پایتخت

تا به حال توضیح و تفسیری از طرف سازندگان سریال پایتخت ۵ صورت نگرفته است و باید منتظر ماند و دید آنها در این باره چه خواهند گفت. حال مشخص نیست چرا سازندگان «پایتخت ۵» سراغ این بازیگر ایرانی مقیم ترکیه رفته و او را در قسمت دهم سریال در نقش یک ارمنی به بازی گرفته‌اند.

نگین میرزایی متولد ایران و در حال حاضر ساکن آنتالیا ترکیه می باشد، البته او در برخی از نمایش های تئاتری در تهران در جند ماه گذشته نیز بازی کرده است.

نگین میرزایی منشی سعید کریمیان نبوده است

نگین میرزایی,بیوگرافی نگین میرزایی,عکس های نگین میرزایی

در پست قبلی پرتال دکتر سلام گفتیم نگین میرزایی، منشی مدیر سابق شبکه جم بوده است اما انتشار عکس سارا باهنر دیگر بازیگر ایرانی ساکن ترکیه که به شبکه جم پیوسته و منشی دفتر سعید کریمیان بود و شباهت زیادی به نگین میرزایی دارد موجب انتشار عکس وی با عنوان نگین میرزایی منشی سعید کریمیان شده است.

عکس بالا متعلق به سارا باهنر منشی سعید کریمیان بوده است.

پیج اینستاگرام نگین میرزایی

اطلاعات زیادی از این بازیگر در دست نیست او شبکه های اجتماعی خود را بسته است ولی عکس های بی حجاب نگین میرزایی در فیسبوکش همچنان نمایان است.

نگین میرزایی

محمد امین اکرمی

۱۱ فروردین ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی