دانلود برنامه روبیکا | آیا تماشای فیلم در روبیکا هزینه ای دارد؟

دانلود برنامه روبیکا | آیا تماشای فیلم در روبیکا هزینه ای دارد؟

برنامه روبیکا,دانلود برنامه روبیکا,اپلیکیشن روبیکا

حتما شما هم نام اپلیکیشن روبیکا به گوشتان خورده است، چرا که در تبلیغات پیش از تیتراژ سریال پایتخت ۵ به خوبی با امکانات برنامه روبیکا آشنایی پیدا کرده اید. روبیکا یک برنامه چند منظوره است که برای سرگرمی، آموزش و اوقات فراغت طراحی شده است. همچنین اینترنت برنامه روبیکا که اکثراً برای شان سوال است، برای همراه اول و ایرانسل رایگان می باشد.

معرفی اپلیکیشن روبیکا و کاربرد آن

همانطور که در بالا نیز گفته شد، روبیکا در درسته اپلیکیشن های چند منظوره قرار دارد و می تواند نیاز کاربران گوشی های هوشمند را به نصب اپلیکیشن های مختلف برطرف ساخته و بسیاری از کاربردهای اپلیکیشن های مختلف را در خود جای دهد.

برنامه روبیکا,دانلود برنامه روبیکا,اپلیکیشن روبیکا

ذکر این نکته ضروری است که تمامی محتوای موجود در این اپلیکیشن به طور رایگان در دسترس مردم قرار گرفته و همچنین کاربران هیچ هزینه‌ای بابت اینترنت مصرفی در این برنامه پرداخت نخواهند کرد.

کاربران با نصب برنامه روبیکا به دنیایی از فیلم و سریال و موسیقی دسترسی پیدا می کنند و حتی می توانند شارژ تلفن همراه خود را نیز از برنامه خریداری کنند!

برنامه روبیکا,دانلود برنامه روبیکا,اپلیکیشن روبیکا

نحوه دانلود برنامه روبیکا

این اپلیکیشن برای دو سیستم عامل اندروید و آی او اس طراحی و پیاده سازی شده است که یک به یک آموزش دانلود و نصب آنها را بررسی می کنیم .

سیستم عامل اندروید :

حداقل اندروید مورد نیاز جهت نصب اپ روبیکا ۴٫۳ می باشد. از طریق فروشگاه پلی استور play store می توانید به منظور دریافت اپلیکیشن اقدام کنید.

سیستم عامل IOS :

از طریق مارکت sibApp اقدام نمایید.

آیا تماشای فیلم و سریال در روبیکا هزینه ای دارد ؟

خیر، هم اکنون همه‌ی سرویس‌ها رایگان است،چراکه روبیکا قصد دارد بهترین خدمات را با پایین ترین هزینه در دسترس انواع مخاطبان خود قرار دهد. ‎‎چنانچه سرویس‌‌ هایی به روبیکا اضافه گردد که استفاده از آن ها مستلزم پرداخت هزینه از طرف شما باشد، این مسئله از طریق اپلیکیشن به شما اطلاع رسانی خواهد شد و شما با آگاهی و رضایت نسبت به استفاده از آن سرویس اقدام خواهید کرد.

برنامه روبیکا,دانلود برنامه روبیکا,اپلیکیشن روبیکا

اگر برای دسترسی به اپلیکیشن روبیکا از اینترنت اپراتور های همراه اول و ایرانسل استفاده کنید، تمام حجم مصرفی شما رایگان خواهد بود و از اعتبار شما کسر نخواهد شد.

بحث امنیت و حفظ حریم خصوصی در روبیکا

طبق بررسی های انجام شده، دسترسی روبیکا به تلگرام و سایر پیام رسان‌های موجود در سیستم عامل کاربران و این دسترسی‌ها مورد اعتراض بسیاری از کاربران در شبکه‌های اجتماعی شده است.

در مقابل موافقین این اپلیکیشن می‌گویند دسترسی‌های موجود در روبیکا طبیعی بوده و بسیاری از برنامه‌های اندرویدی دارای این دسترسی‌ها هستند و نکته عجیب و جدیدی نیست که در اپلیکیشن روبیکا وجود دارد.

اما مخالفین روبیکا در پاسخ به مبهم بودن اطلاعات مالک یا مالکین این اپلیکیشن و عدم شناخته شده بودن‌شان را نگران کننده ارزیابی می‌کنند چرا که دسترسی‌های موجود، اطلاعاتی را در اختیار افراد ناشناس قرار می‌دهد که می‌توانند اقدامات خرابکارانه‌ای را علیه کاربران داشته باشد.

سازندگان روبیکا از کدام سیاره هستند ؟

طبق اطلاعات رسمی سایت رسمی روبیکا، شرکت طراح این اپلیکیشن به نام شرکت فناوران نوین هوشمند پارسی ثبت شده است. اما جالب است بدانید که دامنه این اپلیکیشن به نام پردیس هوشمند آسمان درج شده که کاملا متفاوت از شرکت مذکور در سایت رسمی این شرکت است.

در بالاتر گفتیم که دسترسی‌های موجود در سورس روبیکا به این دلیل نگران کننده است که یک اپلیکیشن مبهم و پرسوال به نظر می‌رسد که به صورت رسمی اطلاعاتی از آن در دسترس نیست.

برنامه روبیکا

تلگرام طلایی

محمد امین اکرمی

۱۹ فروردین ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی