اینترنت رایگان سروش یک سال اینترنت نامحدود پیام رسان سروش ۹۷

اینترنت رایگان سروش یک سال اینترنت نامحدود پیام رسان سروش ۹۷

اینترنت رایگان سروش,اینترنت رایگان و نامحدود سروش,اینترنت رایگان پیام رسان سروش

از ولادت حضرت علی (ع) تا پایان سال ۹۷ پیام رسان سروش اینترنت یکساله رایگان و نامحدود در اختیار کاربران خود قرار می دهد. تمامی فعالیت ها در این اپلیکیشن اعم از ارسال و دریافت رایگان می باشد.

اینترنت رایگان پیام رسان سروش به علت ایجاد تمایل بیشتر در مردم نسبت به پیام رسان های داخلی است و ارائه امتیازهایی نظیر اینترنت رایگان، به جهت پشتیبانی از این اپلیکیشن و کوچ از تلگرام به پیام رسانی داخلی است.

از دیگر این امتیاز ها می توان به حمایت صدا و سیما از اپلیکیشن سروش و استفاده از سروش به عنوان پیام رسان برنامه ها در شبکه های صدا و سیما، یکی دیگر از امتیازاتی است که به این نرم افزار ها داده شده است.

اینترنت رایگان سروش در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل

اینترنت رایگان سروش : طبق این خبر مدیر پیام رسان سروش سید جعفر خورشاد اعلام کرد: مصرف اینترنت این نرم افزار در دو اپراتور همراه‌ اول و ایرانسل، تا پایان سال جاری رایگان است.

طبق این اطلاعیه کلیه ی امکانات اپلیکیشن سروش ، از جمله : تماس صوتی، چت، تبادل فایل و دانلود فیلم، عکس و موسیقی رایگان بوده و از حجم بسته اینترنت کاربران کم نمی‌شود.

مدیر پیام رسان سروش در ادامه گفت : تا پایان سال این روند ادامه خواهد داشت. در حال حاضر استفاده از سروش فقط در دو اپراتور همراه‌اول و ایرانسل رایگان است.

برای کاربران شبکه مخابرات هم به صورت یک چهارم محاسبه می‌شود که آن هم به زودی رایگان خواهد شد. همچنین با سایر اپراتورهای تلفن همراه نیز در حال مذاکره هستیم و به زودی این اتفاق برای آن‌ها هم خواهد افتاد.

سروش همچنین در این اطلاعیه خبر داد که هم‌اکنون امکان استفاده از سروش به صورت رایگان برای تمام مشترکین ایرانسل و مشترکین همراه‌اول در اکثر مناطق کشور فراهم است.

اینترنت رایگان پیام رسان سروش

محمد امین اکرمی

۲۰ فروردین ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی