تاریخ شروع مسابقات جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ در ۱۲ استادیوم روسیه

تاریخ شروع مسابقات جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

تاریخ شروع مسابقات جام جهانی 2018 روسیه,زمان شروع مسابقات جام جهانی روسیه,تاریخ شروع مسابقات جام جهانی روسیه

تاریخ شروع مسابقات جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ به مدت چهار روز قبل از جام جهانی قبلی یعنی جام جهانی برزیل شروع خواهد شد. زمان شروع مسابقات ۱۴ ژوئن (۲۴ خرداد ۹۷) آغاز می شود و تا ۱۵ جولای (۲۴ تیر ۹۷) ادامه خواهد داشت.

مسابقات جام جهانی روسیه در ۱۲ استادیوم و ۱۱ شهر این کشور زیبا برگزار خواهد شد. حق امتیاز این مسابقات در تاریخ ۲ دسامبر ۲۰۱۰ به روسیه اهدا شد. این اولین جام جهانی در تاریخ است که در اروپای شرقی برگزار می‌گردد.

دیدارهای مرحله گروهی تا روز ۲۸ ژوئن (۷ تیر) ادامه خواهد داشت و پس از آن تیم ها در مراحل حذفی روبروی هم قرار می گیرند. مجموع بازی‌های این تورنمنت ۶۴ مسابقه می‌باشد که در ۱۲ ورزشگاه و ۱۱ شهر برگزار خواهد شد.

تاریخ شروع مسابقات جام جهانی 2018 روسیه,زمان شروع مسابقات جام جهانی روسیه,تاریخ شروع مسابقات جام جهانی روسیه

مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه از روز ۱۴ ژوئن (پنج شنبه ۲۴ خرداد ۹۷) تا ۱۵ ژوئیه (یکشنبه ۲۴ تیر ۹۷) ۲۰۱۸ در ۱۲ استادیوم در ۱۱ شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.

مسابقه افتتاحیه این دوره از مسابقات جام جهانی روز ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه لوژنیکی، مسکو بین روسیه میزبان این مسابقات و عربستان برگزار خواهد شد و دیدار فینال این تورنمنت نیز در تاریخ ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو برگزار خواهد شد.

تاریخ و زمان بازی های ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز ۱۵ ژوئن ( جمعه ۲۵ خرداد ) ساعت ۱۹:۳۰ در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ ۲۰ ژوئن (چهارشنبه ۳۰ خرداد) ساعت ۲۲:۳۰ در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ ۲۵ ژوئن (دوشنبه ۴ تیر) ساعت ۲۲:۳۰ ، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

تاریخ شروع بازی های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

محمد امین اکرمی

۲۸ فروردین ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی