عکس پیراهن تیم ملی در جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ و دلیل سادگی آن

عکس پیراهن تیم ملی در جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ و دلیل سادگی آن

پیراهن تیم ملی در جام جهانی روسیه,پیراهن تیم ملی در جام جهانی 2018,عکس پیراهن تیم ملی

پس از منتشر شدن طرح اولیه پیراهن تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، انتقادها از این طرح بوجود آمد و دلیل این سادگی بیش از اندازه و حذف یوزپلنگ ایرانی از لباس تیم ملی را جویا شد.

علت سادگی پیراهن تیم ملی را نبود زمان اعلام کرده اند و گفتند در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پیراهن تیم ملی ساده خواهد بود! کمبود زمان برای طراحی پیراهن تیم ملی در شرایطی گفته شده که مدت ها و ماه ها زمان برای طراحی آن موجود بود.

در شرایطی که مرسوم است در همه دنیا تیم های فوتبال از اسپانسر لباس خود البسه مجانی می گیرند و حتی برخی از تیم ها بابت پوشیدن پوشاک برندها از این شرکت ها پولی هم دریافت می کنند اما هدایت ممبینی سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال دیروز ضمن تایید طرح ساده لباس های تیم ملی اعلام کرد این لباس‌ها با ۷۰ درصد تخفیف از سوی شرکت آدیداس به ما تحویل داده می شود.

صحبت های این مقام مسئول در حالی است که این موضوع تحت هر شرایطی ضعف مدیریتی درفدراسیون فوتبال را می رساند. در شرایطی که گفته می‌شد برای جلوگیری از کپی پیراهـن تیم ملی طراحی خاصی صورت گرفته اما اعلام شد به دلیل نبود زمان پیراهن تیم ملی ساده خواهد بود! کمبود زمان برای طراحی بهتر لباس های تیم ملی در شرایطی بهانه واقع شده که ماه ها برای طراحی و اجرای پوشاک تیم ملی زمان موجود بود.

هدایت‌الله ممبینی سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت : برای بازی های جام ملت های آسیا هم پیراهـن تیم ملی طراحی نخواهد داشت چون برای آن بازی ها هم وقت نیست!

پیراهن تیم ملی در جام جهانی روسیه

همچنین جهت دانلود آهنگ تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۸ بر روی لینک زیر کلیک کنید :

دانلود سرود تیم ملی در جام جهانی روسیه

محمد امین اکرمی

۲۸ فروردین ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی