زمان اکران فیلم همه می دانند اصغر فرهادی در ایران لوکیشن اسپانیا

زمان اکران فیلم همه می دانند اصغر فرهادی در ایران

زمان اکران فیلم همه می دانند اصغر فرهادی در ایران لوکیشن اسپانیا

فیلم “همه میدانند” ساخته اصغر فرهادی کارگردان مطرح سینمای ایران است که لوکیشن و محل فیلمبرداری آن کشور اسپانیا می باشد. گمانه زنی ها در خصوص اکران فیلم همه می دانند در ایران وجود دارد اما آیا واقعا اکران این فیلم در ایران امکان پذیر است؟

فیلم همه می دانند قرار است برای اولین بار در جشنواره کن به نمایش درآید؛ اما با انتشار عکس ها و خبرها در خصوص آخرین ساخته اصغر فرهادی، بسیاری از علاقه مندان سینمای این کارگردان در انتظار اکران آن در ایران هستند. امری که به نظر بسیار سخت و شاید تا حدی بعید به نظر برسد!

از آن چه که در تیزر پخش‌شده از فیلم پیداست و به گفته کسانی که فیلم را دیده‌اند، بعید است «همه می‌دانند» به دلیل نوع لباس زنان بازیگرش در ایران به همان شکل قابل نمایش باشد؛ مگر این که لباس‌ها مانند فیلم «کپی برابر اصل» (عباس کیارستمی) با فنون کامپیوتری ترمیم شوند.

البته فیلم کیارستمی شخصیت‌های اندکی داشت اما «همه می‌دانند» شخصیت‌های بیش‌تر و صحنه‌های «مسأله‌دار» شلوغ‌تری دارد که در صورت تصمیم برای اجرای چنین عملیاتی، نیاز به وقت بیش‌تری است.

در غیر این صورت، دوستداران و کنجکاوان باید همان روشی را پیش بگیرند که در این سال‌ها برای تماشای فیلم‌های خارجی به آن عادت کرده‌اند!

فیلم همه می دانند اصغر فرهادی کی در ایران اکران می شود

محمد امین اکرمی

۵ اردیبهشت ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی