ماجرای کتک زدن معلم توسط اولیای دانش آموز خوزستانی چه بود؟

ماجرای کتک زدن معلم توسط اولیای دانش آموز خوزستانی چه بود؟

ماجرای کتک زدن معلم توسط اولیای دانش آموز خوزستانی چه بود؟

ماجرای عجیب کتک زدن معلم فیزیک توسط ولی دانش آموز در حمیدیه خوزستان به نحوی است که به فکر فرو می رویم در جهان سومی زندگی می کنیم که هر چیزی در آن ممکن است و هر اتفاق نا به هنجاری در آن اتفاق می افتد. رئیس آموزش و پرورش در این رابطه گفت: ولی یکی از دانش آموزان در حمیدیه با ورود بدون اجازه به کلاس درس یکی از همکاران فرهنگی ما را مورد ضرب و شتم قرار داد.

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، بابک نوری‌زاده امروز با اظهار تاسف از ضرب و شتم دبیر فیزیک توسط ولی دانش آموز در حمیدیه گفت: متاسفانه دیروز چهارشنبه ٥ اردیبهشت، در پی تاخیر یکی از دانش‌آموزان روستای دهکده حمیدیه همکارمان آقای جرفی دانش‌آموز را به دفتر راهنمایی می‌کند که پس از تماس وی با اولیا خود، پدر وی بدون هماهنگی و اطلاع مسئولان مدرسه به کلاس درس معلم مراجعه کرده و وی را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه هم اکنون ضارب دبیر فیزیک متواری است، اضافه کرد: دقایقی پس از این اتفاق واحد حراست، ارزیابی عملکرد و حقوقی منطقه در محل حاضر شده و به تنظیم شکوایه‌ای علیه ضارب اقدام می‌کنند و پیگیری‌ها در این خصوص هنوز ادامه دارد.

ماجرای کتک زدن معلم توسط اولیای دانش آموز خوزستانی چه بود؟

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان تصریح کرد: ما در اداره کل آموزش و پرورش خوزستان از طریق مراجع قضایی با جدیت هرچه تمام پیگیر این اتفاق ناگوار تا حصول نتیجه هستیم و امیدواریم پس از این شاهد این چنین وقایع تاسف باری نباشیم.

نوری زاده همچنین افزود: معلم مضروب دانشجوی پزشکی دانشگاه جندی شاهپور اهواز هستند.

همچنین وزیر آموزش و پرورش نیز در صفحه توییتر خود نسبت به ضرب و شتم یک معلم توسط والدین دانش‌آموزی در حمیدیه با انتشار متنی واکنش نشان داد.(عکس بالا)

ماجرای کتک زدن معلم توسط ولی دانش آموز در خوزستان

محمد امین اکرمی

۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی