آیا سحر قریشی با مهدی طارمی ازدواج کرده است؟ توئیت عاشقانه طارمی

آیا سحر قریشی با مهدی طارمی ازدواج کرده است؟

آیا سحر قریشی با مهدی طارمی ازدواج کرده است؟

پس از منتشر شدن فیلم لو رفته مهدی طارمی و سحر قریشی در بازار قطر، حال توئیت های عاشقانه مهدی طارمی در صفحه توئیترش بازتاب های بسیاری داشته است و طبق گفته های همشهری وی، گویا قرار است از این پس او را آقا داماد صدا بزنند!

توئیت عاشقانه مهدی طارمی در ۲۴ ساعت گذشته خیلی بازتاب داشته و حالا همشهری‌اش لو داده انگار قرار است طارمی را زین پس آقا داماد صدایش کنند.
طارمی نوشت: «یک زن تمام زیبایی هایش را مدیون مردی است که آنها را عاشقانه می بیند!» این توئیت حسابی سوژه شد و کلی برایش نوشتند آقای سر به هوا، حتما خیریتی تو توئیتش بوده است.
حسین ماهینی، همشهری و صمیمی ترین دوست فوتبالی مهدی برایش کامنت گذاشته است: «سی خاطر دومادمون، عروس دوس می داریم.»
احتمالا با پایان مراسم عزاداری محرم و صفر، پرسپولیسی ها جشن دامادی مهدی طارمی را در پیش دارند! دامادی که البته با کارهایش کم کار دست شان نداده!

اما همزمان با انتشار خبر ازدواج مهدی طارمی، یک مصاحبه از سحر قریشی؛ بازیگر سینما و تلویزیون، باعث شد تا خیلی ها گمان کنند که طارمی با سحر قریشی ازدواج کرده است! همسر سابق قریشی، امید علومی؛ خواننده و آهنگساز بود که ظاهرا زندگی کردن آنها از مرحله نامزدی، فراتر نرفت!

سحر قریشی در واکنش به خبری مبنی بر این که وی قرار است با یکی از بازیکنان سرشناس در لیگ برتر ازدواج کند گفته است:
اینبار قرار است با چه کسی ازدواج کنم؟(با خنده) فقط این را بگویم که کاربران فضای مجازی از این حرف ها زیاد می زنند. ازدواجم را با آقای فوتبالیست نه تایید می کنم و نه تکذیب؛ چون نمی خواهم با تکذیب کردن این موضوع مجبور به مصاحبه شوم!

ازدواج سحر قریشی با مهدی طارمی

محمد امین اکرمی

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی