تاریخ شروع کلاس بازیگری امین تارخ+آدرس و شماره تلفن دفتر او

تاریخ شروع کلاس بازیگری امین تارخ+آدرس و شماره تلفن دفتر او

تاریخ شروع کلاس بازیگری امین تارخ,آدرس و شماره تلفن کلاس بازیگری امین تارخ,کلاس بازیگری امین تارخ

امین تارخ که بیش از ۲۰ سال است کلاس بازیگری خود را در تهران راه اندای کرده است، هر ساله هنر آموزانی را برای آموزش بازیگری انتخاب می کند. نام کلاس بازیگری امین تارخ، کارگاه آزاد بازیگری می باشد.

امین تارخ به مدت ۲۵ سال است که به عنوان هنرپیشه آزاد به فعالیت می‌پردازد و نقش‌های زیادی را در فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی و تئاتر ایفا کرده است. تارخ هم به عنوان هنرپیشه و هم به عنوان عضو هیأت داوری در جشنواره‌های ملی بیشمار و همینطور به عنوان عضو هیئت مدیره خانه سینما حضوری فعال داشته است.

او همچنین به عنوان میهمان به جشنواره‌های مسکو، ژاپن و آلمان دعوت شد. او در سال ۱۳۷۳ اولین مدرسه بازیگری را به نام کارگاه آزاد بازیگری در تهران تأسیس کرد که یکی از مؤسسات آموزش بازیگری سینما در ایران محسوب می‌شود. فارغ‌التحصیلان کارگاه آزاد بازیگری تا سال ۱۳۸۷، تعدادی از جوایز هنرپیشه برتر را به خود اختصاص داده‌اند.

از فارغ التحصیلان این موسسه که وارد عرصه‌های بازیگری شده‌اند می‌توان افراد ذیل را نام برد: حبیب رضایی، مهتاب کرامتی، ترانه علیدوستی، شهاب کسرایی، پوریا پورسرخ، مریم بوبانی، بیتا بادران، غزل صارمی، مجید مشیری، رامین راستاد، مهدی امینی خواه، شبنم مقدمی، شهرام قاعدی، بیتا سحرخیز، شهناز شهبازی، مینا احمدوند، پاشا رستمی، فرانک حیدریان و …

در سال ۱۳۷۹ این مؤسسه اقدام به برقراری ارتباط با سایر مدارس بین‌المللی آموزش بازیگری کرد و امین تارخ به مرکز فیلیندرز درامای استرالیای جنوبی دعوت شد. او دو سال با عنوان مدرس در این دانشگاه تدریس کرد. تارخ از سال ۱۳۷۶ به عنوان یکی از چهره‌های برتر احیای تئاتر ایران شناخته شد. او در هجدهمین جشنواره تئاتر و فیلم فجر هم به عنوان یکی از اعضای هیأت داوران و هم به عنوان یکی از کارگردان‌های هنری حضور یافت.

علاقه مندان به شرکت در کلاس ها و یا دریافت اطلاعات می توانند از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر تماس حاضل کنند:

تلفن کلاس بازیگری امین تارخ

۰۲۱-۸۸۰۲۶۹۶۲
۰۲۱-۸۸۰۲۶۹۳۲
آدرس کلاس بازیگری امین تارخ

تهران ، خیابان جهان آرا ، کوچه سی و پنجم،پلاک ۵۹

آدرس و شماره تلفن کلاس بازیگری امین تارخ

محمد امین اکرمی

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی