جزئیات توهین نیک سیرت مترجم برانکو در لایو اینستاگرام محسن مسلمان

جزئیات توهین نیک سیرت مترجم برانکو در لایو اینستاگرام محسن مسلمان

جزئیات توهین نیک سیرت مترجم برانکو در لایو اینستاگرام محسن مسلمان

ماجرای توهین علی اصغر نیک سیرت در لایو اینستاگرام محسن مسلمان : از سال ها قبل مربیان فوتبال کروات در کشور ما معمولا در کنار یک چهره آشنا دیده می شدند: «رضا چلنگر». این مترجم نام آشنا اما به سبب آنچه خودش بیماری عنوان کرده بود از همکاری با باشگاه پرسپولیس و مترجمی برانکو ایوانکوویچ سر باز زد تا جا برای چهره های جدید باز شود. این چهره کسی نبود جز «علی اصغر نیک سیرت» مترجمی که همیشه کنار برانکو دیده می شود و علاقه زیادی هم به بحث فنی فوتبال و مربیگری دارد.

بعد از قهرمانی پرسپولیس اما یک جمله غیر متعارف و توهین آمیز از این مترجم آن هم در لایو اینستاگرام «محسن مسلمان» او را ناخواسته وارد حاشیه کرد. جمله نیک سیرت را باتوجه به اختلاف برانکو و مسلمان آن را به مربی کروات پرسپولیس نسبت می دهند! البته این مترجم در این مصاحبه منکر فحاشی به برانکو شده اما آنها که از نزدیک با روابط پشت پرده پرسپولیس آشنا هستند با توجه به این اتفاق به «تنها» بودن برانکو در تیم اذعان داشته اند!

نیک سیرت در گفتگو با یکی از خبرگزاری ها گفته است:

«ابتدا باید از هواداران عزیز بابت این کلماتی که گفتم عذرخواهی کنم و تصور نمی‌کردم مسلمان در حال تصویربرداری زنده است. در ادامه هم باید این توضیح را بدهم که این جوی که شکل گرفته را متوجه نمی‌شوم و مطمئنا منظور صحبت‌هایم آقای برانکو نبود. نان را خدا می‌دهد اما چرا باید درباره کسی که طی سه سال باعث روزی‌ام شده اینچنین بگویم.

محسن برای این بازی انگیزه زیادی داشت و قبل از بازی گفت که می‌خواهد کاری کند و منظور صحبت‌های ما هم همان بود. از دوستان و خصوصا اصحاب رسانه می‌خواهم که ماجرا را طوری که دوست دارند تفسیر نکنند.»

توهین مترجم برانکو در لایو اینستاگرام محسن مسلمان

محمد امین اکرمی

۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی