عکس همسر سوشا مکانی در پیج اینستاگرام او/استوری سوشا مکانی

عکس همسر سوشا مکانی در پیج اینستاگرام او/استوری سوشا مکانی

همسر سوشا مکانی,عکس همسر سوشا مکانی,سوشا مکانی و همسرش

سوشا مکانی که دروازه بان فوتبال می باشد و یکی از پرحاشیه ترین بازیکنان فوتبال است، بالاخره ازدواج کرد و عکس دستان مبارک و حلقه ازدواج خود و همسرش را در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد.

عکس همسر سوشا مکانی که در این استوری مشخص نیست ؛ اما لوکیشن DIVAN تگ شده است و به سختی متوجه شدیم اول اسم همسر سوشا مکانی A دارد!

همسر سوشا مکانی,عکس همسر سوشا مکانی,سوشا مکانی و همسرش

همسر سوشا مکانی / مکانی به طور رسمی فوتبال را از تیم نونهالان استقلال انزلی شروع کرد. سپس به تیمهای جوانان، امید و بزرگسالان کوثر تهران پیوست. نفت تهران و استیل آذین تیم های دیگری بودند که مکانی در آنها حضور یافت. او در فصل ۱۳۹۳–۱۳۹۲ به همراه فولاد خوزستان قهرمان لیگ برتر ایران گردید.

او فصل بعد به پرسپولیس آمد و نتوانست در این تیم توقعات را برآورده کند. اشتباهات فراوان به همراه حاشیه های عجیب و غریب باعث شد تا در انتهای فصل عطای کار را به لغایش بخشیده و به تیم «میوندالن» نروژ برود!

حاشیه های سوشا مکانی در پرسپولیس فراوان بودند از عکس گرفتن با شلوارهای عجیب و غریب گرفته تا انتشار عکس های خصوصی با خانمی که ادعا می کرد نامزد سوشا مکانی است.

سوشا مکانی در تاریخ ۱۳ دی ماه ۱۳۹۴ به دلیل انتشار عکس‌های خصوصی‌اش در شبکه‌های اجتماعی، بازداشت شد. وی در ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۴ به تمرینات برگشت. خبرگزاری تماشاگر عکسی از صفحه اول ورزشی روزنامه همشهری منتشر کرد که سوشا مکانی را در ماشین پلیس نشان می داد. این خبرگزاری عکس منتشر شده را منتسب به بازداشت دانست و نوشت:«هنگامی که سین.م بازداشت شد تا به زندان برود»

این حواشی باعث انتقادات گستره هواداران پرسپولیس از مکانی شد. چند ماه بی خبری و حضور در تیم دسته دومی نروژی و در نهایت بازگشت به لیگ ایران و حضور در تیم صنعت نفت آبادان باعث شد تا مدت زیادی این گلر از صدر اخبار و حواشی دور بماند! به نظر می رسد همسر سوشا مکانی شخصی است که قبلا عکس هایش در فضای مجازی منتشر شده بود.

عکس همسر سوشا مکانی

محمد امین اکرمی

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی