عکس همسر پژمان بازغی مجری برنامه کودک شو به همراه دخترشان

عکس همسر پژمان بازغی مجری برنامه کودک شو به همراه دخترشان

عکس همسر پژمان بازغی مجری برنامه کودک شو به همراه دخترشان

مجری برنامه کودک شو، همسر پژمان بازغی می باشد. نام همسر پژمان بازغی مستانه مهاجر بوده و صاحب یک فرزند دختر به نام نفس هستند. پژمان بازغی بازیگر و مجری ایرانی می باشد و متولد مرداد ماه  سال ۱۳۵۳می باشد.

پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر

پژمان بازغی ۱۹ مرداد سال ۱۳۵۳ در یک خانواده ۵ نفره در تهران متولد شد. در دوران کودکی به واسطه شغل پدرش در شهرهای مختلف زندگی کرده‌است. پس از تولد ۴ سال در تهران و در منازل سازمانی نیروی دریایی زندگی کرده و هم‌زمان با پیروزی انقلاب اسلامی به شهر رشت می‌رود. با شروع جنگ ایران و عراق و اعزام پدرش برای محافظت مرزهای آب ایران و خلیج فارس به بوشهر رفته و با پایان جنگ خانواده به تهران بازمی‌گردند.

پژمان بازغی پس از قبولی در دانشگاه آزاد واحد لاهیجان برای تحصیل رشته مهندسی معدن به آنجا بر می‌گردد و از همان‌جا با سینما آشنا می‌شود. در سال ۱۳۷۳ با ورود به سینمای جوانان مرکز گیلان در اولین فیلمش با نام اعتراف ساخته مجید فهیم خواه بازی می‌کند.

پس از آن به مدت ۲ سال به ایفای نقش در سریال آژانس دوستی می‌پردازد که باعث شهرت او می‌شود و سپس ایفای نقش در فیلم‌هایی همچون جوانی و بلوغ و سریال گمگشته باعث تثبیت جایگاه او در سینما و تلویزیون شد. همسر او مستانه مهاجر از تدوین‌گران سینمای ایران است.

عکس همسر پژمان بازغی

محمد امین اکرمی

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی