ساخت اولین مجموعه تفریحی زمستانی در کیش

در چند سال اخیر مجموعه های گردشگری زیادی به شهر کیش اضافه شده است. مدیر عامل منطقه آزاد کیش خبر از ساخت یک هتل برفی در کیش را داد. این مجموعه تفریحی به گونه ای ساخته شده که در آب و هوای گرم کیش یکی از جاذبه های گردشگری کیش شود.

جاذبه ی کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از مجموعه تفریحی و گردشگری زمستانی کیش ضمن اعلام حمایت سازمان از پروژه های گردشگری گفت: تا کنون چندین پروژه گردشگری به جزیره کیش افزوده شده و این مجموعه تفریحی و گردشگری زمستانی کیش که به نام های هتل برفی و مجموعه پنگوئن نیز از آن یاد می شود با توجه به شرایط آب و هوایی گرم و شرجی جزیره یک موضوع تحول آفرین در حوزه گردشگری و یکی از جاذبه های کیش است.
مونسان افزود: در دولت تدبیر و امید سعی شد هتل ها فقط محل استراحت نباشند بلکه باید مجموعه هایی کامل باشند که گردشگران ساعت ها بتوانند از امکانات آن ها استفاده کنند. سیاست های پیگری شده در ساخت هتل های کیش هم بر همین اساس بوده و هر یک از هتل های جزیره در آینده نزدیک یک مجموعه گردشگری خواهند بود.
وی افزود: مجموعه تفریحات زمستانی و هتل برفی کیش برای اولین بار در کشور اجرا می شود و در منطقه نیز پس از کشور امارات دومین مجموعه زمستانی است.
به گفته مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش فاز اول این پروژه شامل تفریحات برفی در بهار ۹۷ به بهره برداری می رسد و در فاز دوم آن ساخت هتل آغاز می شود. دکتر مونسان در ادامه از احداث شهربازی جزیره کیش خبر داد که یکی از مطالبات جدی شهروندان است.
وی افزود: قرارداد ساخت شهربازی با بخش خصوصی منعقد شده و عملیات اجرایی این مجموعه که در کنار پارک شهر احداث می شود بزودی آغاز خواهد شد تا فاز اول شهربازی کیش طی دو سال آینده به بهره برداری برسد. دکتر مونسان گفت: البته افق آینده ما بسیار گسترده تر از این است. در غرب جزیره هم یک زون ۹۰ هکتاری برای ایجاد یک مجموعه بزرگ تفریحات و سرگرمی در نظر گرفته شده که نوید بخش افزایش جاذبه های تفریحی و گردشگری جزیره کیش است .

myportal

۵ خرداد ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی