حمید صفت کی مهمان ماه عسل می شود؟ شایعه دعوت حمید صفت

حمید صفت کی مهمان ماه عسل می شود؟ شایعه دعوت حمید صفت

حمید صفت کی مهمان ماه عسل می شود؟ شایعه دعوت حمید صفت

حمید صفت که به اتهام قتل پدر خوانده خود در سال گذشته بازداشت شد، با یک وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی تا روز برگزاری دادگاه آزاد شد و احتمالا قرار است در برنامه ماه عسل احسان علیخانی دعوت شود.

حمید صفت که۲۲ مرداد سال گذشته به اتهام قتل پدر خوانده خود بازداشت شده بود با قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی تا روز برگزاری دادگاه آزاد شد. عسگر قاسمی‌ آقباش وکیل حمید صفت بعد از انتشار خبر آزادی به شرط وثیقه صفت بیان کرد:

دادگاه با درخواست موکل او، حمید صفت (خواننده رپ) مبنی بر تخفیف قرار بازداشت، موافقت کرده و به این ترتیب قرار بازداشت موقت به وثیقه تبدیل شده است.زمان تشکیل دادگاه بعدی بستگی به اقدامات دادسرا دارد و این حکم به این دلیل صادر شد که کمیسیون هفت نفره پزشکی به این نتیجه رسید که در مرگ متوفی، بیماری‌های او تاثیری ۵۰ درصدی داشته است که از موجبات تخفیف در قرار بازداشت به حساب می‌آید.

لازم به ذکر است که با هماهنگی هایی که ما بین سازمان زندان های کشور و احسان علیخانی تهیه کننده و مجری برنامه ماه عسل صورت گرفته است ،حمید صفت پس از آزادی به شرط وثیقه ؛ در صورت تایید نهایی مسئولان صدا و سیما به زودی در یکی از قسمت های این ویژه برنامه ماه رمضان حضور خواهد یافت و در مقابل احسان علیخانی نشسته و به سوالات پاسخگو خواهد بود.

حال باید دید آیا مسئولان صدا و سیما نظر مثبت خود برای حضور یک متهم به قتل در برنامه ای تلویزیونی را تا دقیقه آخر تغییر خواهند داد یا خیر .

حمید صفت چه شبی مهمان برنامه ماه عسل می شود

محمد امین اکرمی

۸ خرداد ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی