تماشای خانوادگی جام جهانی در استادیوم آزادی با بزرگترین نمایشگر

تماشای خانوادگی جام جهانی در استادیوم آزادی

تماشای خانوادگی جام جهانی در استادیوم آزادی

از آنجا که جام جهانی فوتبال نزدیک است و بسیاری از علاقه مندان امکان سفر به کشور روسیه را ندارند، می توانند بازی های جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ را در استادیوم آزادی به همراه خانواده ( مرد، زن و کودک ) تماشا کنند و از کنار هم بودن و تماشای جام جهانی در استادیوم آزادی با نمایشگر ۱۲۰۰ متر مربعی لذت ببرند.

این نمایشگر بزرگ در بخش روبروی جایگاه استادیوم آزادی قرار خواهد گرفت تا بینندگان از طبقه اول و دوم ضلع غربی ورزشگاه، تماشاگر بازی های جام جهانی از جمله بازی های تیم ملی فوتبال ایران نیز باشند.

جایگاه نمایشگر ۱۲۰۰ متر مربعی در لیست جهانی

این نمایشگر ۱۲۰۰ متر مربعی در جایگاه بیست و چهارم قرار می گیرد و بزرگترین نمایشگر جهان ۱۶٫۰۰۰ متر مربع است که در شهر سوژو کشور چین واقع شده است. پیش بینی شده است که در صورت موافقت سایر ارگان ها، در مرحله اول بلیت فروشی، ۱۰٫۰۰۰ بلیت فروخته شود.

تماشای خانوادگی جام جهانی در استادیوم آزادی با بزرگترین نمایشگر

حضور بانوان در استادیوم آزادی برای جام جهانی

شاید این یک قدم رو به جلو برای فراهم آوردن شرایط ورود زنان به ورزشگاه‌ها باشد. با لذت بردن از تماشای فوتبال جام جهانی روسیه در ورزشگاه آزادی آن ‌هم در کنار خانواده می‌توان نشان دهد که حضور زنان در ورزشگاه موجبات ناراحتی را فراهم نخواهد کرد، بلکه لذتی است وصف ناشدنی برای فوتبال دوستانی که مشتاقند تا به همراه خانواده این بازی مهیج را تماشا کنند.

نمایش مسابقات جام جهانی در آزادی از چه زمانی آغاز می شود؟

طی چند روز گذشته بحث تماشای مسابقات جام جهانی در استادیوم آزادی با کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و امور ورزشی شورای اسلامی شهر تهران در میان گذاشته شده و اعضا حداکثر همکاری را برای تحقق این امر داشتند. در صورت موافقت نهادهای دیگر، ویژه برنامه نمایش مسابقات جام جهانی در مجموعه ورزشی آزادی، از ۲۴ خردادماه همزمان با بازی افتتاحیه آغاز خواهد شد.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که در زمان برگزاری رقابت های جام جهانی، وسایل حمل و نقل عمومی از جمله مترو و اتوبوس از سطح شهر تهران به سمت مجموعه ورزشی آزادی و بالعکس دایر خواهد بود.

تماشای جام جهانی در استادیوم آزادی

محمد امین اکرمی

۲۳ خرداد ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی