کشف حجاب لادن طباطبایی + فیلم و عکس

بعد از کشف حجاب عده ای از بازیگران ایرانی و پیوستن به شبکه های فارسی زبان خارج از کشور دیشب نیز شاهد کشف حجاب لادن طباطبایی در یکی از شبکه های ماهواره ای خارجی کشور بودیم که حواشی بسیار زیادی را در شبکه های اجتماعی و رسانه های خبری در پی داشت.

ماجرای کشف حجاب لادن طباطبایی

لادن طباطبایی  متولد ۱۳۴۹ در تهران است . او فارغ التحصیل بازیگری تئاتر از دانشکده ی هنر های زیبای دانشگاه تهران بود که فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۰ آغاز کرد. لادن طبازبایی در  طول دوران حرفه ای جوایز متعددی از جمله بازیگر برگزیده دوازدهمین جشنواره تئاتر سراسری فجر و بازیگر برگزیده ی جشنواره ی تئاتر کوثر و همچنین بازیگر برگزیده شبکه ی تهران را در کارنامه خود دارد. بعد از جدایی از همسر خود سعید تهرانی از ایران مهاجرت کرد.

کشف حجاب لادن طباطبایی

لادن طباطبایی که او را با بازی در سریال هایی مانند ولایت عشق و خواب و بیدار و همچنین تئاتر هایی مثل لیلی بی مجنون و کارهای سینمایی با کارگردانان مطرحی چون مسعود کیمیایی برای فیلم جرم ، شهرام شاه حسینی برای فیلم زن ها فرشته اند ، حسن فتحی برای فیلم ازدواج به سبک ایرانی ، تهمینه میلانی برای فیلم واکنش پنجم و کیومرث پوراحمد برای فیلم خواهرن غریب وبازی در کنار مرحوم خسرو شکیبایی بیاد می آوریم. دیشب خبر کشف حجاب لادن طباطبایی منتشر شد. این بازیگر که در سال ۹۱ با حضور در برنامه هفت صدا وسیما از خداحافظی همیشه ی خودش از دنیای تلوزیون و سینما خبر داده بود، سال ۹۴ به همراه دختر خود سها که مبتلا به اوتیسم بود از ایران به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد. از سال ۹۴ تا به امروز خبری از این بازیگر منتشر نشده بود تا اینکه دیشب خبر از کشف حجاب لادن طباطبایی منتشر شد .این بازیگر با ظاهری بدون حجاب در یکی از شبکه های فارسی زبان ماهواره ای خارج از کشور حاضر شد و درباره بیماری اوتیسم به صحبت پرداخت.

عکس کشف حجاب لادن طباطبایی

کشف حجاب لادن طباطبایی

فیلم کشف حجاب لادن طباطبایی

اما بریم سراغ فیلمی که بعد از انتشار آن در یکی از شبکه های ماهواره ای ، لادن طباطبایی بدون حجاب در مقابل دوربین ظاهر شد.

myportal

۱ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی