مصاحبه کیروش درنشست پیش از بازی؛ سانتوس و حیوانات وحشی اش

در فاصله یک روزه مانده به بازی ایران پرتغال نشست خبری کارلوس کیروش به همراه مسعود شجاعی برگزار شد. مصاحبه کارلوس کیروش در شبکه ها و رسانه های بین المللی و پرتغالی سرو صدای زیادی بپا کرد.

نشست خبری در حالی برگزار شد که ابتدای مصاحبه کیروش با جواب دادن به سوالات خبرنگاران شروع شد و در ابتدا برای جواب به سوال ـمادگی بازیکنان گفت: ابتدا برای ما مایه افتخار است که در این جایگاه هستیم و امید ما زنده است و تلاش خود را میکنیم که به دور دوم صعود کنیم. و از محبوبیت پرتغال در بین مدعی های عنوان قهرمانی صحبت کرد و گفت از بازی های گذشته تجربیاتی بدست آوردیم و مقابل پرتغال فقط یک راه داریم.

در ادامه مصاحبه کیروش به تشکر از هواداران روسیه ای پرداخت در ادامه مصاحبه ی کیروش  سوالاتی از وضعیت تیم و داوری و داور ویدئویی مطرح شد که به آنها جواب داده شد. در این مصاحبه کارلوس کیروش از نحوه این نوع داوری جدید در بازی هایی از جمله بازی آلمان گفت.

مصاحبه کیروش به شکلی ادامه پیدا کرد که گفت باتوجه به حضور رسانه های پرتغالی نمیتوانم جواب بدهم چون آنها سو استفاده میکنند. گفت اینجا نیامده ایم که به سادگی خداحافظی کنیم . ادامه مصاحبه کیروش به این شکل بود که از انگیزه ی ایران در این گروه گفت از اینکه در سخت ترین گروه هستیم و از بازی پرتغال مراکش گفت.

مصاحبه کیروش

مصاحبه کیروش داشت ادامه پیدا میکرد که خبرنگاران پرتغالی شروع به شیطنت کردند و از کیروش این سوال را پرسیدن: شما سگ ها (بازیکنان تیم ملی) را باز میگذارید تا با تمام توان بجنگند؟  و کیروش به آنها جواب دندان شکنی داد: فکر میکنم فرناندو (سرمربی پرتغال) حیوانات زیادی دارد که میتوانند به سختی گاز بگیرند.

مصاحبه کارلوس کیروش با این جملات به پایان رسید:فردا در پرتغال دوستان زیادی هستند که به این بازی توجه خواهند کرد. یک مثال به زبان پرتغالی خواهیم زد که دوستان دوست هستند اما فوتبال چیز دیگری است. ما باید صداقت داشته باشیم و تلاش کنیم تا برنده شویم و این فوتبال برای مردم و شادی و لذت آنهاست.

myportal

۳ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی