جواب بازی موش موشی کامل حل سوالات، مسابقه و جدول

جواب بازی موش موشی کامل حل سوالات، مسابقه و جدول

جواب بازی موش موشی,جواب تمام مراحل بازی موش موشی,جواب سوال بازی موش موشی

با توجه به محبوبیت بازی های حدس و گمان و سبک کلمات، توسعه دهندگان بازی به دنبال موارد جدیدتر و سرگرم کننده تری می گردند، که یکی از توسعه دهندگان، بازی موش موشی را طراحی کرده است.

بازی موش موشی جایگذاری کلمات می باشد و از روی جدول های نامرتب باید کلمات معنی دار و مورد نظر برنامه را پیدا کرده و مراحل مختلفی را پشت سر بگذارید و امتیاز بیشتری کسب کنید.

هنگامی که خواستید بفهمید کلمه ای را درست حدس زده اید و یا اینکه چند حرف یک کلمه را درست تشخیص داده اید، به خانه های سفید پایین بازی توجه کنید تا جواب بازی موش موشی را بگیرید.

جواب بازی موش موشی,جواب تمام مراحل بازی موش موشی,جواب سوال بازی موش موشی

در این مطلب جواب مراحل بازی موش موشی را برای شما قرار داده ایم. بازی موش موشی شامل ۱۴۰۰ مرحله چالش کلمه ای است. موش موشی حجمی بالغ بر ۲۶/۵ مگابایت دارد و از نظر اشغال فضای حافظه با سایر بازی های هم موضوع خود در یک رده قرار می گیرد.

امتیاز هایی که در بازی کسب می کنید، به چه دردی می خورند؟

گاهی اوقات بعضی از تصاویر خیلی مبهم می شوند و هیچ ایده ای برای حدس ماهیت تصویر نداریم، در این بازی راهنمایی هایی مثل نمایش یک حرف از کلمه، فعال سازی اتم و صیقل شناسی می توانید تصاویری که نمی توانید حدس بزنید، را پشت سر بگذارید.

بازی موش موشی از حجم متوسط و سرعت بالایی برخوردار است و می تواند پیشرفت های بیشتری نیز داشته باشد. در حال حاضر نصب کافه بازار این برنامه بیش از ۱۰٫۰۰۰ می باشد. این بازی همانند سایر بازی های حدس و دانستنی ها، به بهبود حافظه و یادگیری شخصیت های جدید کمک می کند.

اما اگر بخواهیم از معایب این بازی نیز بگوییم، می توان به سخت شدن ناگهانی برخی مراحل اشاره کرد که ممکن است چند مرحله به یکباره سخت شوند و پشت سرگذاشتن آنها کار دشوار و چالش برانگیزی باشد.

جواب تمام ۱۴۱۶ مراحل بازی موش موشی

جواب مرحله اول بازی موش موشی= میهن

جواب مرحله دوم بازی = فنــدک

جواب سومین مرحله = گــوزن

جواب چهارمین مرحله= کلبه

جواب پنجمین مرحله= نجار

جواب ششمین مرحله = حشره

جواب مرحله ۷ : لیمو

جواب مرحله ۸ : دبیر

جواب مرحله ۹ : پاکت

جواب مرحله ۱۰ : لوله

جواب مرحله ۱۱ : فلفل

جواب مرحله ۱۲ : کویر

جواب مرحله ۱۳ : گوشت

جواب مرحله ۱۴ : دلمه

جواب مرحله ۱۵ : دارو

جواب بازی موش موشی

محمد امین اکرمی

۱۶ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی