شرایط ثبت نام وام بدون سپرده بانک رسالت ۹۷ با بازپرداخت ۵ ساله

شرایط ثبت نام وام بدون سپرده بانک رسالت ۹۷ با بازپرداخت ۵ ساله

وام بدون سپرده بانک رسالت 97,شرایط ثبت نام وام بدون سپرده بانک رسالت,وام بدون سپرده بانک رسالت

در اخبار قبلی پرتال دکتر سلام، خبر از وام ۳۰ میلیون تومانی فرهنگیان دادیم و این وام از طریق بانک قرض الحسنه رسالت به فرهنگیان پرداخت می شد. وام بدون سپرده بانک رسالت بازپرداخت ۶۰ ماهه یا ۵ ساله دارد؛ برای اطلاع از شرایط ثبت نام وام در ادامه همراه باشید.

بر اساس تفاهم‌نامه وزارت آموزش و پرورش با بانک رسالت، تسهیلات قرض‌الحسنه تا سقف ۳۰۰ میلیون ریال در اختیار فرهنگیان قرار می گیرد. البته سیستم کاری بانک رسالت اینگونه است که اگر حساب فعالی نداشته باشید، مهم نیست. با گذاشتن مبلغی ( بسته به میزان وام درخواستی ) در حساب به مدت ۳ یا ۶ ماه می توانید درخواست وام کنید.

این نسبت و مدت بستگی به عوامل مختلفی ازجمله اعتبارات شعبه، سیاست کلی بانک، و مهم‌تر از همه شناخت شعبه از مشتری و میزان علاقه به حفظ او دارد.

بانک سود این وام را ۲درصد اعلام کرده که در اصل همان کارمزد آن است و بازپرداخت این وام­‌ها معمولاً کمتر از یک سال تعیین می­‌شود. به­‌صورت سررسید و در قالب قراردادهای چندماهه می باشند.

درصورتی‌که بخواهید تمدید کنید بانک مجدداً میزان میانگین رسوب حسابتان را بررسی می­‌کند و درصورتی­که کافی باشد تمدید می­‌کند. شغل و مدارک اثبات درآمدی شما نیز عامل مهمی در میزان و مدت وام است. معمولاً اولین پرسشی است که از شما پرسیده می‌شود.

شرایط ثبت نام وام بدون سپرده بانک رسالت با سود ۲%

وام بدون سپرده بانک رسالت 97,شرایط ثبت نام وام بدون سپرده بانک رسالت,شرایط وام بدون سپرده بانک رسالت

بانک هایی که وام ازدواج میدهند

محمد امین اکرمی

۱۶ تیر ۱۳۹۷

مطالب پیشنهادی